Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Remélhetjük, hogy a Ramil...

Remélhetjük, hogy a Ramil Sahib Safarov ügy miatt a Kormány - de legalább Martonyi külügyminiszter úr - megbukik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 22:36
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval egy szó mint száz, nem kimagyarázni kell a cselekedeteinket (az már régen rossz), hanem helyesen kell cselekedni!"


A magyar embereknek, mint te, vagy én, nincs mit kimagyarázni, hiszen semmi közünk nincs az egész kiadatáshoz! A kormány döntött úgy, hogy kiadja Azerbajdzsánnak a gyilkost, így nekik kell megmagyarázni, hogy mégis miért tették!

2012. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
43%
Áttolták a felelősséget az EU-ra!
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
38%

Szeretnék visszakérdezni.

Adott egy börtönben ülő gyilkos. Jön valaki, és sok-sok pénzt ajánl rendőrnek-birónak, hogy kiengedjék. Amikor az árat sikerül kellőképpen felsrófolni, a gyilkos távozhat.

Szerinted ez nem egy korrupcióra épülő maffia-történet?

A baj az, hogy jelen esetben állami szinten valósult meg!

És még néhány aprőság, válaszul a "szarok az örményekre, éljen a Fidesz!" megnyilvánulásokra.

Az örmények őskeresztények, az azeriek muzulmánok. Örmények ezerszám harcoltak a magyar szabadságért 1848-ban.És lehetne tovább sorolni.

Az eazerieknek két előnyük van: még szóba állnak szakavatott vezetőinkkel, és állitólag rengeteg szénhidrogénjük van.Erről annyit, hogy egy olajmérnök barátom kb. 5 évig dolgozott Bakuban, ő mondta, hogy a sztálini idők rablógazdálkodása miatt az olajmezők a kimerülés határán vannak...

Végül: "A haza nem eladó semmi áron!" (Talán a Winnetu mellett az Egri csillagok is szerepel az illető úr olvasmányai között, ha már olyan b.-ott nagy hazafi).

2012. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Shai-Hulud ***** válasza:
61%

"A magyar embereknek, mint te, vagy én, nincs mit kimagyarázni, hiszen semmi közünk nincs az egész kiadatáshoz!"

Hacsak az nem, hogy ennek az országnak vagyunk a polgárai, a mi vezetőink döntöttek így, a mi megbízásunkból, a mi nevünkben... Egyébként valóban semmi.


"A kormány döntött úgy, hogy kiadja Azerbajdzsánnak a gyilkost, így nekik kell megmagyarázni, hogy mégis miért tették!"

Hát persze. De ők sem magyarázzák, Orbán szerint ez egy lezárt ügy - amiben igaza is van, valóban ez már egy lezárt ügy. Kérdés, hogy milyen károkat fog okozni ez Magyarországnak?


És hát ha megkérdezik tőled, te magyar ember, hogy vajon miért bocsátottunk szabadon egy gyilkost, ez Magyarországon így szokás-e, akkor mit fogsz válaszolni? Azt, hogy kérem, nekem semmi közöm hozzá, nem én voltam, kérdezzék meg a kormányt? :-D


Az a baj, hogy NEKED, MAGYAR EMBERNEK fog égni a képed egy ilyen kérdés után, és nem a kormánynak. Téged fognak úgy kezelni, hogy "ja, ez is abból az országból jött, ahol állami szinten hozzájárulnak a gyilkosok szabadon engedéséhez némi kötvényvásárlásért... Micsoda korrupt egy ország!" - És NEM AZT fogják mondani, hogy ezek a magyarok derék, becsületes emberek, csak sajnos van egy dilettáns, az orránál tovább nem látó kormányuk.


Te eléd fognak (jó esetben) a földre köpni, és nem a kormány elé, amely (többek között) ezt is elkefélte... Azt te CSAK HISZED, hogy semmi közünk hozzá, hogy függetleníthetjük magunkat a saját kormányunk döntéseinek a következményeitől.


Ennyire naiv nem lehetsz...


Pedro

2012. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
43%
Éppen ideje lenne egy kormányellenes tüntetésnek, de nem egy olyan kis himi-huminak, hanem lemondatni az egész bagázst, ahogy ők ill. választóbázisuk tette már. Na persze nem akarok még egy MTV székház ostromot, v hasonlót, de talán ránk is jobb fényt vetne, ha nyíltan tiltakoznánk a kormányunk fenomenális hozzá nem értése ellen és ennek esetleg eredménye is lenne.
2012. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
34%

"Hacsak az nem, hogy ennek az országnak vagyunk a polgárai, a mi vezetőink döntöttek így, a mi megbízásunkból, a mi nevünkben... Egyébként valóban semmi."


Orbán nem a "vezérem"! 2010-ben én nem szavaztam a Fidesz-KDNP-re, vagyis nem segítettem őket a hatalomra jutni, innentől kezdve én miért érezzem magam felelősnek a kormány tettei miatt?! Érezzék azok magukat felelősnek, akik rájuk szavaztak 2,5 éve!


"És hát ha megkérdezik tőled, te magyar ember, hogy vajon miért bocsátottunk szabadon egy gyilkost, ez Magyarországon így szokás-e, akkor mit fogsz válaszolni? Azt, hogy kérem, nekem semmi közöm hozzá, nem én voltam, kérdezzék meg a kormányt? :-D"


Az egyszerű átlagos magyar emberektől ki és miért kérdezné meg, hogy miért engedte adta ki a magyar kormány a baltás gyilkost Azerbajdzsánnak? A megkérdezettek többsége nem is tudna normális választ adni egy ilyen kérdésre!


"Az a baj, hogy NEKED, MAGYAR EMBERNEK fog égni a képed egy ilyen kérdés után, és nem a kormánynak."


Nekem egy ilyen kérdés után nem égne a pofám! Megmondanám, hogy égjen Orbánnak és kormányának a pofája, hogy így elcseszték, és égjen azoknak a pofája is, akik hatalomra segítették ezt a bagázst 2010-ben! Én nem tartozok közéjük! A Fidesz-KDNP-t én nem tekintem a saját kormányomnak!

2012. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
43%
Attól még magyar vagy és egy kalap alá vesznek vele, kár is tiltakozni. Mint ahogy a világnak van egy kialakult képe Kubáról, Irakról, Kongóról, stb, amit akár külföldi propagandával még jobban alá is lehet ásni. No meg ahány tyúkszemre mi az utóbbi időben ráléptünk,hát reméljük a legjobbakat magunknak. Az említett országokban is biztos élnek emberek akik kézzel-lábbal tiltakoznának a róluk alkotott vélemnyek miatt. Reméljük azért minket nem fognak ennyire szélsőségesen és ennyire maradandóan megbélyegezni. Én sem szavaztam rájuk, én is letagadnám őket, attól még ő a miniszterelnökünk, attól még ők az ország irányítói, ők alakítják a képet az országról, amibe mi is bele tartozunk.
2012. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Petőfi után szabadon: ki a kurv'anyjának a vezetői?? A választáson az arra jogosultak valamivel több, mint 50%-a vett részt, ha ennek a 2/3-a szavazott rájuk, az mindössze 1/3-ot jelent!
2012. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Itt lopnak, csalnak, hazudnak és nem bukott meg egyik sem!!! Ez csak be-etetés hogy miért fog DRÁGULNI a gáz, benzin,...Már nincs pofájuk ráfogni hogy valamelyik arab elfingotta magát és azért EMELIK.
2012. szept. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Messze nem ez volt a Fidesz fiúk legmeredekebb tette az eddigi összesített hat éves kormányzásuk alatt. Miként Orbán mondotta, az ügyet súlyának megfelelően kell kezelni...! Csakhogy, amíg a korábbi,körültekintően lebiztosított,orbitális disznóságaikba senki sem tudott belekötni,addig ez az eléggé átgondolatlan( vagy kétségbe esett..)intézkedés, kapóra jött a hazai ellenzéknek és a világsajtónak egyaránt.Soha sem láttam ennyire idegesnek és nyúzottnak Orbánt,mint ezekben a napokban.. Az az érzésem,hogy kerülő utakon mégis kivitelezi majd a három milliárd eurós államkötvény vásárlási üzletét az azeriekkel...Mert őket sem kell félteni...!
2012. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!