Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A DK éhségsztrájkja ellenében...

A DK éhségsztrájkja ellenében egy pikniket szerveznek a facebook-on a "Nagy zabálás" néven. Mit gondoltok erről? És arról, hogy a demokratikus koalíció egyes aktivistái fasiszta rendezvénynek tartják, illetve jelentik az oldalt a facebook-nak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi sötét ember van még ebben az országban. Ezért lesz még 100 évig sztálini diktatúrája itt orbánnak mert beveszitek a gyurcsányra uszítását és ez a hü..e Magyar nép így szét húz.

Én nem vagyok dk-s se más de ez a regisztráció egy tetűség. Mindent elkövet a fidesz, hogy hatalmon maradjon. Ez kell nektek. Én akárkire szavaznék csak ez a hazug, rabló banda tűnjön el.Mert a rendszerváltás óta ekkora rabló, tetvek még nem voltak. És egyetértek a regisztráció elleni figyelem felhívással, habár ilyen gondolkodású emberekkel mint ti nem lehet mit kezdeni.

2012. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ezt kinek címezted ?

Én önmagában Gyurcsányról meg a piknik témáról írtam csak.

2012. szept. 10. 20:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem neked. Nézd meg mit írnak itt egyesek.
2012. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 bumbi02 ***** válasza:
50%

Ha a hülyeség fájna...


Itt sír mindenki, hogy milyen hülyeség hogy regisztrálni kell a választáshoz stb.., de csak azért ellentüntetést szerveznek, mert a Gyurcsány neve ott van.. Ha 4 másik képviselő tüntetne ez ellen, az nem lenne baj...


El tudom képzelni hogy az ellentüntetők azt se tudják mi ellen tüntet Gyurcsány..

2012. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék belemenni a regisztrációs szavazás meg Gyurcsányék megítélésébe, amúgy biztos vannak olyan ellentüntetők, akik nem tudják mi ellen tüntetnek, sokan Gyurcsány ellen tüntetnek, de talán ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy ő ki is vívta magának ezt. Illetve maga a Gyurcsány-féle tüntetés is sokféleképpen értelmezhető, én magam nem a nép sorsát féltő politikus figyelemfelhívását látom benne, hanem egy karrierista bukott politikus visszakapaszkodási kísérletét az emberek kegyeibe.

Gpndolom, azért is alakult ellentüntetés, mert az embereknek az nem tetszett, hogy pont ő sztrájkol.


Egyébként a sztrájkoló DK-s aktivisták IQ-ját is emlegethetjük, ha egyszer számukra ellentüntető = nyilas, fasiszta..stb.

2012. szept. 10. 21:20
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
Na ez a probléma, hogy ezt látod gyurcsányban, mert bevetted a fidesz agymosását. Ő legalább kiállt a pártja elé és azt mondta elég, ne hazudjunk. Ezt valaki kijutatta és qva jól felhasználta ellene a fidesz, mert tudta, hogy a "nép" kajolni fogja évekig. orbán egy nép gyilkos hazudik állandóan és ez nem zavar? Lehet, hogy igazad van és gyurcsny kapaszkodik, de tudod én akár leninre is szavazok csak ez a tolvaj elmebeteg tűnjön el.
2012. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"Na ez a probléma, hogy ezt látod gyurcsányban, mert bevetted a fidesz agymosását"


Figyu, szerintem ezt itt hagyjuk abba, mert én ilyesmikről, amire célozgatsz, nem írtam. Én egy árva szóval sem mondtam, hogy Fideszes vagyok vagy LMP-s vagy akármis, és ez a piknik/ellentüntetés sem egy jobboldali tüntetés, hanem pártfüggetlen.


Remélem,nem gondolod, hogy nem léteznek baloldali emberek, akik ugyanúgy utálják Gyurcsányt , mint pl. egy jobboldali.

2012. szept. 10. 21:29
 18/24 A kérdező kommentje:
Hú. Hát én meg semmiképp nem szavaznék Leninre..
2012. szept. 10. 21:29
 19/24 anonim ***** válasza:

Bumbi: Nemhogy az ellentüntetők, de a Gyurcsány szavazók sem tudják. Volt egy videó, ott embereket pont erről kérdezgettek, csávót kérdik: miért tüntet? Ő meg: a nemzet érdekeiért.

Hát tényleg nagyon tájékozott a csávó... :D


De nálunk ennek (mint szinte semminek) nincs kultúrája. Nyugaton is szoktak éhségsztrájkolni, de ott politikai foglyok, vagy olyan civilek, akik valamilyen ügyben változást akarnak. De könyörgök, egykori kormányfők nem szoktak éhségsztrájkolni, mivel vagy pártban vannak, és akkor hagyományos politikai úton érik el céljaikat, vagy már kibuktak a politikából (akkor meg nem politizálnak). Gyurcsány kormányfőként megbukott (saját pártja buktatta meg, azért jöhetett Bajnai, még csak nem is az ellenzék szavazói váltották le), aztán az MSZP-ből is kilépett (igazából már az MSZP-seknek is kellemetlen volt a jelenléte, ez is benne volt a kilépésben). Nem értem még mit akar most, éhségsztrájkolni? Ugyan, már. Van aki még hisz neki?

2012. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

[link]


Vadain jót röhögtem. Ő nem vállalja a sztrájkot 1óránál tovább, ez látszik is rajta XD

2012. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!