Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A DK éhségsztrájkja ellenében...

A DK éhségsztrájkja ellenében egy pikniket szerveznek a facebook-on a "Nagy zabálás" néven. Mit gondoltok erről? És arról, hogy a demokratikus koalíció egyes aktivistái fasiszta rendezvénynek tartják, illetve jelentik az oldalt a facebook-nak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én is Christopher nézetein vagyok nagyjából.

Az egész egy médialufi.

2012. szept. 10. 21:33
 22/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet a feltett kérdésre önmagában jó választ adni.

A fő probléma itt az, hogy tehet valaki bármit, ebben az országban egészen biztosan akad egy csoport, aki a dolgot csak baromságnak, bunkóságnak, szemétségnek és hasonlóknak tudja tartani. Mondom annak tartja, mert megérteni nem is akarja, vitázni vele érdemben pláne nem akar, ő csak balhét akar, lehetőleg nagyot.

Lehet Gyurcsány ötletét minősíteni, de meg kell mondani miért. És ebben az érvben nem lehet eltekinteni a körülményektől, a regisztrációtól és a többi dologtól sem. Ha valaki azt akarja, hogy a tette nagyot szóljon (mondjuk a médiában), annak ritkán van egy oka (és oka mindig van!). Többnyire gyűlik az emberben, aztán egyszer csak cselekszik, jól, vagy rosszul. Itt lehet, hogy rosszul, de nyilván azért így, mert az ellenvélemény kifejtésére már nincs más eszköze. Vagy elhallgatják, vagy szóba se állnak vele. Ez minden kulturáltsági szint alatt van. Lehet, hogy a DK reakció is, de ezt még kulturálatlanabbul minősíteni... mit mondjak. Nem szállok be, itt nincs keresnivalóm.

2012. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

" Ő nem vállalja a sztrájkot 1óránál tovább"

Akkor ez nem éhségsztrájk, hanem majomparádé.

2012. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, igazából számomra - és szerintem a piknikezők számára is - az a tény ellenszenves, hogy pont Gyurcsány csinálja ezt, ami tőle teljesen hiteltelen. Illetve megint nem szól másról az egész, csak egy DK-tüntetésről, ami nyilván egy pártszimpátiából és eleve kormányellenességből fakadó megmozdulás, nem egy civil kezdeményezés.

Nálunk valóban nincs kultúrája a tüntetéseknek , szinte mind pártokhoz és oldalakhoz kötődik, nem egy adott problémához.


Mondjuk olyan ez, mintha egy pedofil kezdeményezne tüntetést a gyerekek jogaiért.. az merül fel mindenkiben, miért nem egy szülő vagy pedagógus..

2012. szept. 11. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!