Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kormánypárti szimpátiatüntetés...

Kormánypárti szimpátiatüntetések a nyugatra vagy a keletre jellemzőek inkább?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy Oroszországban, Ukrajnában, Észak-Koreában, Kubában, Iránban előszeretettel ünnepli magát a helyi rezsim. Németországban, Franciaországban, vagy az Egyesült Államokban el sem tudnék képzelni ilyesmit. Mi a véleményetek erről?

2012. okt. 18. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Természetesen az 100-150 milla akart lenni!(és ez nagyon alsóhangon!!!)

Jó is lett volna ha azt a tüntetést megússzuk 1 milla adóforint elköltésével...

2012. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját magáért csak diktátor szervez ünneplést, normális ember ilyet nem csinál, szerintem ez magától értetődő. Keleten nem tehetnek mást az emberek, menniük kell, itthon (még) nem kötelező, de egy kis buszos kirándulás, egy kis ingyenebéd azonnal megteszi a hatását.
2012. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ájjjjj! Ez nem "szimpátia tüntetés", hanem békemenet! Csak én tudatlan, azt nem tudom, hogy a békéért, vagy a háborúért tüntetnek! Aki meggyőződésből elmegy, kérném, világosítson már fel, hogy béke van, vagy háború, hátha nekem is ott a helyem! / - mert a békéért én is megyek!/
2012. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"Csak én tudatlan, azt nem tudom, hogy a békéért, vagy a háborúért tüntetnek!"


A békemenet nevű rendezvényt azok szervezik, akik "főállásban" szabadságharcolnak, és gyűlölettől fröcsögő, uszító cikkeket írnak (pl. Bayer) mindenkiről, aki nem fideszes, nem jobboldali, nem keresztény és nem magyar.


Szerinted?

2012. okt. 19. 20:51
 15/15 anonim ***** válasza:
El kell nézni nekem a tudatlanságom, de nem"Pősti" vagyok, és itt a tanyán nincs még háború! Ezért nem tudom, hogy ellene, vagy mellette kellene tüntetni!!Ha készen leszek a buza vetésével,és ha a háború ellen kell tüntetni én is ott leszek, persze, ha időben szóltok, mert a traktorral kicsit lassan haladok, és nem akarnék elkésni.
2012. okt. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!