Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki találta ki elejétől fogva...

Ki találta ki elejétől fogva ezt az Új világrend históriát?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért van erre szükség?


Egy tökéletes világot akarnak létrehozni. És erre a legalkalmasabb a média, akik az embereknek sugározzák a műsoraikat: Ne szemetelj, ne ölj, ne gyűlölj, bízz magadban (1 perc és nyersz játék) stb... Mivel már Orbán Viktor bejelentette, hogy az új világrendben csak az erősebb emberek kellenek, akiknek munkájuk van, nem betegek, és sok a pénzük.


http://www.youtube.com/watch?v=iaYZrt9ZQyA 0:09-0:15-ig a lényeg.


Szerintem meg így ebben a tökéletes világrendben unalmas lesz, mert nem lesz izgalom, félelem (tesztoszteron szint), ha betiltják a horror filmeket, ejtőernyőzéseket, mivel az veszélyes lesz.



2012. okt. 24. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na ez pl egy tökéletes alap az összeesküvéselméletekre. Ez a beszéd a gazdaság új működéséről szól, hogy a régi módszerek nem működnek már. De ezt már lehet ferdítgetni, (akár kérdésben alapállításként a másik szájába adni, majd erre építeni), hogy


"csak az erősebb emberek kellenek, akiknek munkájuk van, nem betegek, és sok a pénzük. "


És lehet rettegni, meg konspirálni. Komolyan, ezt élvezitek? Tudom, hogy most én leszek itt az agymosott, de én csak pszihésen sérülteket látok, akik ezen rágódnak.

2012. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nézd meg a Mátrix c. filmet és David Icke 2010-es előadását, a 4 részből a 2. van magyarul feliratozva. Azt mondja mind2 film, hogy az ember mágikus lény, és ha igába hajtják, akkor ezt az erejét el tudják fogyasztani azok, akik gyarmatosították a Földet, és nem is másért tették ezt, mint ezért a táplálékért, amit nap nap után leesznek rólunk. Don Juan, a varázsló tudomásnak nevezi ezt. A ragadozó leeszi rólunk a tudomást, az az ő tápláléka.

Az Új Világrend az ideális tyúkketrec a tenyésztésünkre és a tudomás leevésére.

2012. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Az embereknek elmondják, hogy a média átverheti őket, hozzácsapják a saját baromságukat és eladják magukat, az egyszerű buta ember meg terjeszti, hogy ő milyen okos hogy ő ezt átlátja :)
2012. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy unalmas lesz. Csak azoknak nem lesz unalmas, akik uralkodni fognak, barátom.
2012. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán úr nagyon téved mert az új világrend nem erről szól. Az új világrend egy új hatalom eljövetele, hasonlítható a nácizmushoz,mely modernebb mert fegyver nélkül zajlik. Első lépése a gazdasági válság ami soha nem volt. Egy nemzet mert kevés a hely,és ebbe mi nem tartozunk bele tehát Orbán úr sem.
2012. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"...David Icke 2010-es előadását, a 4 részből a 2. van magyarul feliratozva."

Azt a David Icke-ot, aki egy szerencsétlen indiai gyerekről - aki haldoklott az apja karjaiban - állította, hogy gyíkember-humanoid hibrid? Muhahahaha!

2012. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már érzem a bőrömön:D Alig szemetelnek az emberek, tényleg! Micsoda hatása van a médiának, simán elérnek vele bármit. (Ti.: Ők.)


De viccen kívül, szerintem agyak vagyunk egy tartályban, és csak képzeljük ezt az egészet.

2012. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Első lépése a gazdasági válság ami soha nem volt."


Na ilyenekről beszélek. Ezek a tézisek megdönthetetlenek egyes fejekben.

2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyébként meg logikusan: Semilyen isten nem létezik. (Nem a kérdéshez tartozik, de ebbe a témába). Ha minket az illuminátusok irányítanak, akkor, ha lenne, lennének is istenek, ők sokkal nagyobb hatalommal bírnának, mint az illuminátusok. Tehát az egész isten históriát ők (illuminátusok) találták ki. Belinkelek egy levelet, bár szerintem ez egy trükk, mivel miért is lepleznék le magukat?


[link]

2012. okt. 24. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sokáig kételkedtem benne, de ahogy a nemzetközi helyzet egyre szarabb, azt mondom, kell lennie valaminek a háttérben, mert magától semmi nem romlik el ennyire. Itt lehet, hogy tényleg vannak rossz indulatú emberek, akiknek ez a célja, és a pénzük és hatalmuk is megvan hozzá, hogy megvalósítsák. Nem lehetünk biztosak, de ahogy a helyzet egyre romlik, úgy egyre inkább rá kell jönni, hogy valakik mozgolódnak a háttérben.
2012. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!