Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Ide tart...

Mit gondoltok erről? Ide tart a világunk?


2012. aug. 21. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen
2012. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a napi ébresztős videót, de reggel kellett volna.
2012. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ott kezdtem el röhögni, hogy a rákot vírus okozza.

Összeesküvés elmélet.

2012. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az T/1-es stílusban megírt szöveg egész kreatív volt,de attól még marhaság marad.
2012. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#2


Birka,nem tudok mást mondani


#3


Azaz igazság hogy fogalmad sincs mi okozza a rákot.Az már megint más kérdés hogy az orvosok mit hitettek el veled,ugye ez a hivatalos verzió amit minden birka bevesz mert annyira manipulálva vannak.


Igen én se tudom mi okozza a rákot de legalább nem teszem úgy mintha tudnám


#4


A létezésed is egy nagy marhaság

2012. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ráktípus, amit vírus okoz.Hpv vírus- méhnyakrák.
2012. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A birkázás és a youtube videók helyett most már valami megalapozott érvet is jó lenne hallani tőletek. Addig csak vicc vagytok, amin jókat lehet nevetni.
2012. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Bagoly mondja verébnek


"Köszönjük a napi ébresztős videót, de reggel kellett volna."


Ez aztán nagy érv volt


Szánalmas vagy

2012. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem, az nem érv volt, az irónia volt, de látom, már a humorra sem vagy vevő.

A saját szójárásotokat használom, hiszen naponta látok ezen az oldalon "ébresztő" videókat, amik a közgazdaságtan alapelveivel mennek szembe, zsidóbérenceznek meg gonoszmultiznak. És valahányszor reagálunk rá, jön a birkázás. Komolyan sajnálom az olyan embereket, akik naphosszat ilyennel foglalkoznak ahelyett, hogy a saját életükkel törődnének és azon munkálkodnak, hogy saját maguknak és a családjuknak jobb legyen.


Ez már nem arról szól, hogy meg kell magyarázni valamit a piaci folyamatok szerint, ez már csak hülyítés.

Nem is tudom, most is miért állok le vitázni, felesleges.


Mindenesetre azért remélem, szereztem egy jó napot, hiszen birkázhattál és szánalmasozhattál is egy jóízűt.

2012. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"naponta látok ezen az oldalon "ébresztő" videókat, amik a közgazdaságtan alapelveivel mennek szembe"


Mint például?Tehát bármi ami a suliban tanítottak ellen szól az már marhaság?Arra nem gondoltál esetleg hogy az állam direkt félre vezetett hogy ilyen buta birka embert faragjanak belőled aki képtelen saját maga gondolkodni?


"És valahányszor reagálunk rá, jön a birkázás"


Ezen mit csodálkozol?Teljesen jogos :D


" Komolyan sajnálom az olyan embereket, akik naphosszat ilyennel foglalkoznak ahelyett, hogy a saját életükkel törődnének és azon munkálkodnak, hogy saját maguknak és a családjuknak jobb legyen."


Én nem foglalkozok naphosszat ilyenekkel,nem tudom miről beszélsz.Oké munkálkodnánk munkálkodnánk de egyre jobban szorul a hurok mivel mindenki lesz*rja ezeket az összeesküvéses dolgokat.


"Ez már nem arról szól, hogy meg kell magyarázni valamit a piaci folyamatok szerint, ez már csak hülyítés."


Itt téged hülyítettek és nagyon jó munkát végeztek


"Nem is tudom, most is miért állok le vitázni, felesleges."


Én se tudom minek vitázok birkákkal.Talán arra várok hogy valaki végre megtudjon cáfolni egy értelmes,logikus érvvel de ez eddig valami oknál fogva senkinek sem sikerült eddig,ahelyett inkább jelentettek a moderátornak :) Vajon miért? :) Tán nem tudták kezelni az igazságot? :)

2012. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!