Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mért csak a Jobbik küzd a...

Mért csak a Jobbik küzd a kilakoltatás ellen?

Figyelt kérdés

Mért csak egy párt van aki megpróbálja elérni hogy a bankok ezzel a gusztustalan megoldással tegyenek tönkre akár egy várandós anya életét?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NvNlG..



2012. nov. 19. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A Fidesz már évekkel kitolta a kilakoltatást.
2012. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert csak a Jobbik képes az ügyfelet szerződésszegésre rábírni az erkölcs nevében.
2012. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó, tehát akkor a helyes megoldás az hogy az ilyen emberek (ahogy a videóban hallottuk várandós anya) tiplizzen az utcára. Nem vagytok egy kicsit radikálisak?
2012. nov. 19. 16:25
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Az illető aláírt egy szerződést, hogy ha nem tud törleszteni akkor akár ki is lakoltathatják.

a, minek ír alá ilyet ha nem tud fizetni?

b, rokonok, ismerősök csak vannak, nem?

2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Az mszp vezette be az ideiglenes kilakoltatási tilalmat, valamint sok más szabályozást és a fidesz is hozott pár ilyen törvényt.

Az LMP is több kilakoltatásos esetnél volt mint ahogy a Jobbik is!


Vagyis sokan mozgolódnak ezen a téren bár jó megoldás valóban nincs rá...

2012. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

"Jó, tehát akkor a helyes megoldás az hogy az ilyen emberek (ahogy a videóban hallottuk várandós anya) tiplizzen az utcára. "


Csak mellékesen kérdezem!


a válság és a fizetési nehézségek 2009 óta vannak.

Az a nő aki nem tudja fizetni a törlesztőjét miért vállal gyereket???? Kérlek kérdező ezt válaszold meg mert nekem ez nem tűnik normálisnak!!

Az első 90 napos elmaradás és a kilakoltatás között bőben több telik el mint 9 hónap!

Vagyis a nő akkor esett teherbe amikor már bőven nem tudta fizetni a törlesztőt és vélhetően elkezdődtek a tárgyalások közte és a bank között!

Ha nem esik teherbe akkor gyerek nélkül könnyebben talál munkát és egy kis lakásban könnyebben él meg és ÁLL TALPRA!!!


Bocs de nem tudom sajnálni ezt a felelőtlen anyukát akit a jobbik ennyire véd...


Vagy szerinted akkor az a megoldás hogy mondjuk az a cigány család aki felvett hitelt annó és folyamatosan gyártja a gyerekeket(mert tisztes anya nem szül úgy gyereket hogy tudja a házat el fogják árverezni a feje fölül) akkor onnantól ingyen lakhat, nem lehet kilakoltatni és lesz vagy 10 gyereke???

Komolyan ilyen felelőtlenség és a "gyerekgyártás" lenne a megoldás szerinted??

2012. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Senkinek nem volt kötelező a hitelfelvétel! Azonban ha valaki felvette, aláírta a szerződést, amennyiben a törlesztést nem tudja fizetni, avval szerződést szeg, így a bank jogosan jár el, akármennyire is az ellenkezőjét akarja elhitetni egyesek. Az ilyen történetek, mint a terhes anya, fogyatékos, stb, csak arra jók, hogy az embereket a bankok ellen hergeljék! Emberileg megértem ezeket a helyzeteket, de a bank jogosan jár el, mert ő csak a pénzét akarja!
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Az a bank pénze. Én se örülnék, ha valakinek adnék, vissza meg nem akarná fizetni, mert őneki ilyen-olyan baja van.

A hitelt nem arra szokás felvenni, hogy abból éldegéljen, mint marci hevesen, hanem, ha vállalkozni akarsz, egy üzletet beindítani, amiből utána több pénzt remélsz visszatérülni.

2012. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt azért ne felejtsük el hogy sok esetben már rég vissza van fizetve a felvett összeg, csak a kamatok/infláció miatt esetlegesen a dupláját/tripláját kell fizetni. Az ilyet én egyáltalán nem helyeslem. Pl felvett 10 milliót x évre. Már visszafizetett 13 milliót de még mindig kéne 6ot. És kilakoltatják. Ez így helyes dolog?
2012. nov. 19. 17:23
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt azért ne felejtsük el hogy sok esetben már rég vissza van fizetve a felvett összeg, csak a kamatok/infláció miatt esetlegesen a dupláját/tripláját kell fizetni. Az ilyet én egyáltalán nem helyeslem. Pl felvett 10 milliót x évre. Már visszafizetett 13 milliót de még mindig kéne 6ot. És kilakoltatják. Ez így helyes dolog?"


Akkor sem tartottak fegyvert a fejéhez, amikor aláírta a szerződést. Tudta, hogy ezek a kockázatok vannak, hogy ennyibe fog kerülni, senki nem árult zsákbamacskát. Ha én a boltba megveszek egy 1000 Ft-ot érő pulcsit 5000-ért, az az én hülyeségem, és nem az árusé!

2012. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!