Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP kapott 8 év lehetősége...

Az MSZP kapott 8 év lehetőséget. Most úgy lenne igazságos, hogy a Fidesz is kapjon még 4 év kormányzást, nem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Én négy év szigorított fegyházra gondolnék, az inkább járna nekik (persze fejenként).
2012. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 miki511 válasza:
4%
Ez eszméletlen hülye ötlet,most takarodjon a fideSS!
2012. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
98%

Ti tényleg ilyen hülyék vagytok, vagy semmi élettapasztalatotok nincs? Én sokkal rosszabbul élek az elmúlt két évben mint bármikor előtte! A fizetésem kevesebb, a rezsi sokkal több. Többe kerül az élelem, sok minden olyat, amit pár éve napi szinten fogyasztottam, ma hónapokig nem eszek. Az üzemanyag, amit csak munkába járásra használok csak száz százötven forinttal drágább.

Akikkel együtt diplomáztam (tanító), azok közül van aki vágóhídon dolgozik. Akinek volt egy csöpp esze, az már külföldön dolgozik. Én csak azért nem kint vagyok mert részösztöndíjasként aláírtam fizetés mellé legalább hét év röghöz kötést.

Tényleg rohadt jó ötlet az elmúlt hetek eseményeit, döntéseit követően is azt gondolni, ez a fantasztikus kormány még hat évig maradjon!

28F

2012. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
24%
Rohadjon meg a fidesz Matolcsival az élen !!!!
2012. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
71%

Te biztos valamilyen fanatikus, agymosott fideszes lehetsz.

Hogy jut egyáltalán bárkinek az eszébe ekkora marhaság. Mikor már azt hiszem hogy az emberek nem lehetnek hülyébbek valaki mindig rácáfol!

2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%
Figyelj haver az én bőrömön senki ne kisérletezzen-. Keressenek homokot valahol és játszanak a pö.kkel.
2012. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 vasálarcos ***** válasza:
67%
szerintem a kommunistáknak ugyanaz jár, amit ők osztogattak. Nem 8, de 60 év alatt, kisebb-nagyobb megszakításokkal, folyamatosan 1945-től. És nem a Fidesz érdemel meg újabb ennyit meg annyit, hanem a magyar nép azt, hogy megszabaduljon történelme legkárosabb rákfenéjétől.
2012. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ne nevetess! Itt a két és fél év felért fél évszázaddal elvekben és tettekben egyaránt. A népet ne vond be az érveid közé mivel a választóitok száma csak töredéke a népnek. Nekem Ti kisebbség ne akarjatok ugy "jót", hogy az messze ellene van az értékrendünknek. Ha akartok kérdezzétek meg ,beszéljük meg, döntsük el együtt pártsemlegesen, mert nem mindenki pártokban gondolkodik. Látjátok, hogy határon kivüli honfitársainkat is megöltétek a "jóval". Ezt nem csak a választások igazholják, de ennek Ők is hangot adtak. Tehát törméredek kézzelfogható bizonyíték van arra, hogy a Ti még véletlenül sem tudtatok jót csinálni a népnek. Lehet, hogy jót akartok, csak nektek ez nem esik kézre, mert nem vagytok a reaLITÁSOK TALAJÁN.
2012. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!