Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tulajdonképpen miért elégedetl...

Tulajdonképpen miért elégedetlenek az emberek a FIDESZ politikájával? Az ország pénzügyeit szép lassan rendbe szedik, az energiaárak, üzemanyagok ára csökken, a közműárak csökkenése is napirenden van. Azért ilyen az utóbbi évtizedekben nem volt.

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 15:35
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Takarékosabbnak is kellene lennünk,erről szól a válság.Mi magunk okoztuk magunknak.A szénnel egyre többen fognak megint fűteni.Egyszerűen megváltoztak a dolgok,már nem megy az a Gyurcsányi semmitmondó pazarló kormányzás.Még egy ilyen racionálisabb spórolósabb,egyszerüeen átgondoltabb gazdaságpolitikával is nehéz túlélni a helyzetet.

Félre ne értsük én nem vagyok FIDESZ imádó,de hol lehetne már olyan módon ezt az országot el írányítani,ahogy a nyolc év alatt a szocik tették. Ugyan kérem!

Mi magunknak kell magunkat kíhúzni a szarból.Különben mindíg újabb válságba fogunk kerülni.

Kennedynek 1962-ben igaza volt,ő azt mondta akkor.

"ne azt kérdezd hogy neked mit ad az állam,hanem azt kérdezd meg:te mit adsz az államnak hogy jobb legyen"

Ennél jobban ma sem lehet a helyzetet látni. Ez a válság lényege.

2012. dec. 12. 16:08
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
A gond ott van, hogy nem jutsz egyről a kettőre,mert valamilyen adónem vagy áremelkedés mindig közbejön. Ugyan van-e kimutatás arról, hogy a bérből élők hány százaléka kap valamilyen szociális ellátást,támogatást hogy máról hónapra tudjon élni. Persze azt sem tudtam volna gondolni anno a rendszerváltás elején,hogy az sem tud megélni akinek RENDES munkahelye van. Persze a munkabér maradt az afrikai.
2012. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
18%

"Persze a munkabér maradt az afrikai."


Akkor te még nem jártál afrikában, de még romániában sem...

2012. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Az biztos,hogy az elfogadhatatlan,ha valakinek van rendes munkahelye,és mégsem tud megélni normálisan.Ez valóban nagy problémája a rendszerváltozásnak.Sajnos a mindenkori kormányok sem tudnak igazán áttörő eredményt elérni,mert a magáncégeket nem lehet folyamatos bérfejlesztésekre kötelezni.A minimálbér most már 91.000,-Ft körül van,de nagyon sokan nem is kapnak ennél többet.Örüljön mindenki ha be van jelentve.Ha nem tetszik el lehet menni kényszervállalkozásba,akkor viszont olyan adóterheket vesz magára az ember,hogy teljes havi jövedelme megy be az APEH-be a járulékokra.

Azért remélem nem gondolja senki,hogy ez is a Fidesz hibája,és csak miattuk rossz minden.

2012. dec. 12. 17:53
 35/37 anonim ***** válasza:
58%
37/36 Nem szeretném, de ha akarod neked kívánom. Ettől függetlenül én elégedett vagyok a jövedelmekkel. Pl azokéval akik a bttó 93 ezret sokallják. Szívesen odaadnám, hogy költse gyógyszerre.
2012. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
58%

"Utolsó előttire:Én nem szoktam szívni,csak legfeljebb levegőt.."


Jövedékiadó az üzemanyagon is van.

2012. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"üzemanyagok ára csökken"

ezt te írtad, erre reagáltam, kedves névtelen kérdező!

2012. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!