Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik a Jobbikot csak szidják...

Akik a Jobbikot csak szidják minden háttérinfó nélkül! Láttátok már ezt?

2012. dec. 12. 17:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ja és az 1. videóból jól kitűnik, hogy mennyire egy primitív bagázs az egész.
2012. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%

Ezenfelül pedig a segély amit szétosztanak a cigányok között messze eltörpül az mellett amit a politikusok ténylegesen ellopnak.

A cigányok az iskolázatlanság miatt olyanok amilyenek.

Vannak iskolázott cigányok, mostanában többen is szót emeltek.


Mellesleg a videódon látható cigány, aki a cigány bűnözésről beszél üres statisztikai adatokat pukkasztgat.


Továbbra is: a jobbosok meglepődnének azon, hogy, ha a Jobbik hatalomra kerülne mennyire lesem szarná a szavazóikat.

2012. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
77%

"arra nem gondoltál, hogy az összes párt fél tőlük? hogy ha hatalomra kerülnének, kisöpörnék őket a parlamentből?"


Ha egy ember büdös a buszon, és hangosan böfög, erre az utasok 90%-a elhúzódik tőle, sőt inkább leszáll a buszról, mint hogy egy légtérben legyenek vele, azt azért teszik, mert félnek? Arra nem is gondoltál, hogy szimplán undorodnak az ilyen jelenségtől, illetve mélyen megvetik?

2012. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 mr.brown ***** válasza:
27%
Az a probléma hogy hibás nyelvismereted alapjaira helyezed az egész érvedet, így az alapjába véve támadható. A cinágybűnözés egyáltalán nem azt jelenti hogy minden cigány bűnöző. Senki nem is használja ebben az értelmében, azokat leszámítva akik ki akarják élezné a szó jelentés hogy mindenféle rasszista tartalmat tulajdonítsanak neki. Igazából itt arról van szó hogy a cigányság, neveltetésénél és erkölcsi alapnormáinál fogva - és itt nem a genetikáról van szó, mielőtt kiforgatnád a mondatot- arányaiban véve a bűnözők számának többszörösét termeli ki mint a magyar. És nem a bőrszíne vagy a génjei miatt, hanem pontosan a társadalomszemléletük és neveltetésük miatt. Ez az amit ki kell mondani és tény ként kezelni, nem csak tabuként tekinteni a dologra. És ha a te szivárványszínű liberális világszemléletedbe, ez kirekesztésnek és megkülönböztetésnek számít sajnálni tudlak. Egyébként meg nemtudom te hogy vagy vele de én megkülönböztetek pl férfit, nőt, gyereket felnőttet feketét fehéret, lengyelt, magyart, úgy ahogy cigányt vagy nem cigányt is. Szerintem elég gáz ha valaki nem tesz különbséget mondjuk egy férfi és egy nő között pl. De lehet a liberálisoknál ez is belefér.
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 tetro ***** válasza:

Mr. Brown.

Mi alapján tekintesz valakit cigánynak? Mármint ha meglátod. Ki a cigány számodra, akiről feltételezed, hogy nagy eséllyel bűnöző? Akinek barna a bőre, vagy akivel előzetes kitöltettél egy szociográfiai tesztet?

2012. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 mr.brown ***** válasza:
49%
Még mindig nem pontos. Nem azt mondtam hogy nagy eséllyel bűnöző, hanem nagyobb eséllyel mint egy magyar ember, jóval nagyobb eséllyel. De az élettani példák is engem igazolnak. Aki pesten él az szerintem tudja miről beszélek. Egyébként meg bőrszínüktől és akár öltözködési szokásaiknál fogva könnyen beazonosíthatóak, de nagyrészt a bőrszín, igen. Szerintem ők is ez alapján ismerik fel a saját maguk közül valót. Ha ez nem lenne nem tekintenék magukat külön etnikumnak, mert nem tudnák megkülönböztetni magukat.
2012. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Syrakusa ***** válasza:
Mondjuk ez a bőrszínes beazonosítás nem minden esetben életképes.Ismerek olyan romát akinek szinte "hó"fehér a bőre míg ellen esetben itt vagyok Én aki nyáron pl képes annyira lebarnulni,hogy már rákérdeztek,"hogy van-e bennem vonó " pedig nincs.....legalábbis déd szülőkig biztosan tudom,hogy nincs....
2012. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
54%
A magyargyűlölő komcsi Fideszes-MSZP-s kutyákkal úgysem fogsz bírni. Ezeknek minden úgy jó, ahogy van. A "kedvenc" kisebbségeinket meg csak a tévéből ismerik. Persze ilyenkor mindenki náci, meg rasszista, de érdekes, az ázsiaiakkal olyan jól elvagyunk (van egy-két kivétel azért náluk is), akkor ki is a rasszista meg a náci? A nácizást meg abba lehetne már hagyni.
2012. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 tetro ***** válasza:
Ha valakire a bőrszíne alapján kimondod, hogy sokkal nagyobb valószínűséggel bűnöző, akkor miért nem kulturális a különbözőség, ami alapján elítéled őt.
2012. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 mustafa33 ***** válasza:

Apropó bőrszín.

Elmegy a CIA ügynök több éves kiképzés után a szovjetúnióba Dubnóba az atomvárosba. Útközben eltéved és egy bátyuskával találkozik aki éppen a sarjút kaszálja. Megszólal oroszul moszkva környéki tájszólásal: -Zdrasztvujtye bátyuska elvtárs, merre van az út Dubnóba?

bátyuska: - Adjon isten neked is USAi CIA ügynök, csak menjél egyenesen, aztán balra .

Az ügynök mérges, hogy a bátyuska kiszúrta, mindjárt visszafordul és további három év kiképzés után újra próbálkozik. Útközben megint találkozik a sarjút kaszáló bátyuskával: - zdrasztvujtye bátyuska elvtárs.

- Adjon isten neked is USA-i CIA ügynök.

Csodálkozik az ügynök, és visszafordul, mert hát úgy látszik mégsem tökéletes a tájszólása. Újjabb három év kiképzés után visszatér. megintcsak találkozik a bátyuskával: -Zdrasztvujte bátyuska elvtárs.

-Adjon isten neked is USA-i CIA ügynök.

Erre már felmérgeskedik az ügynök és megkérdezi: - bátyuska, honnan tudja, hogy ki vagyok, hiszen a tájszólásom tökésletes, a szorocskámat orosz asszonyok hímezték, a papacha a fejemen szintén ide való?

- hát igen fiam, ez mind tökéletes, csak az a baj hogy olyan fekete bokszos vagy mint a bakkancsom. ☻ ☺ ☻

(Ez vicc volt! remélem nem cenzúrázzátok ki mint a többit.)

2012. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!