Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik? (többi lent)

Jobbik? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. mit lehet tudni róluk? nem arra gondolok, hogy írja meg nekem valaki oldalakba. esetleg ha valaki tud egy linket, az is jó. (mit akarnak változtatni, meg ilyesmi)

2. mennyi esélye van, hogy 2014-ben (asszem akkor lesznek a választások) őket válasszák meg?

3. tényleg rasszisták?

4.az embereknek (gondolok itt az ismerőseitekre) mi a véleménye róluk?



2012. dec. 26. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

1. [link]

2. Nem sok, valószínűleg a második legerősebb párt lesznek, fej fej mellett az MSZP-vel.

3. Van akik szerint igen, van akik szerint nem, ezt Te döntsd el a felszólalásaik, videóik alapján.

4. 850 ezren támogatják őket, de erről készíts egy közvélemény kutatást, és akkor jobban megtudod. Az itt lévők többsége liberális, tehát a Gyik nem szereti őket.

2012. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

"1. mit lehet tudni róluk? nem arra gondolok, hogy írja meg nekem valaki oldalakba. esetleg ha valaki tud egy linket, az is jó. (mit akarnak változtatni, meg ilyesmi)"


[link]



"2. mennyi esélye van, hogy 2014-ben (asszem akkor lesznek a választások) őket válasszák meg?"


Elég jó. De nem vagyok jós.



"3. tényleg rasszisták?"


Kit tartasz rasszistának? Aki védi a magyarság érdekeit?



"4.az embereknek (gondolok itt az ismerőseitekre) mi a véleménye róluk?"


Kb 80% támogatja és egyetért vele. A többi ismerősöm vagy MSZP-s vagy tartózkodó. Fideszest egyet sem ismerek, LMP-st egyetlen egyet.

2012. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem, azokat akik védik a magyarság érdekeit nem tartom rasszistának, de azokat igen akik más nemzet kárára/ellen teszik. jó, most nehogy azt higgyétek h én egy szent vagyok, a négereken (meg persze a fehéreken) kívül én is mindet utálom.

2012. dec. 26. 17:42
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

1. már válszoltak rá.

2. Én rájuk szavazok, de sajnos nem hiszem hogy megnyernék a választásokat.

3. Vannak akik azok és vannak akik nem. Vannak akik szerint ez jó és vannak akik szerint nem.

4. Nem szoktunk politizálni ismerősök között. De a családban igen, ott elég sok a liberális... szóval nincs könnyű dolgom. De ugye a jobbikosok és a fideszesek is mostanában eléággé megbújnak, nem híresztelik a nézeteiket mert leszólják őket érte. A balosoknak manapság nagy a szája ezért tűnik úgy, mintha sokan lennének.

2012. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Le van pontozva minden válasz, innen látszik, hogy vita képtelen liberálisok vannak többségben az oldalon. Megmondtam.
2012. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ki nem szarja le, itt kik vannak többségben? nem ez alapján választják meg 2014-ben. XD
2012. dec. 26. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van :D
2012. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezt szoktam én is figyelni, hogy lepontozgatnak de saját véleményük nincsen soha. Tiszta gáz.
2012. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg, ahhoz képest hogy egyetlen ellenvélemény sem érkezett 46% on van a válaszom. Mivan libsik? Nem tetszik a rendszer?
2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Bős-Nagymaros víztározója.

2012. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!