Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik? (többi lent)

Jobbik? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. mit lehet tudni róluk? nem arra gondolok, hogy írja meg nekem valaki oldalakba. esetleg ha valaki tud egy linket, az is jó. (mit akarnak változtatni, meg ilyesmi)

2. mennyi esélye van, hogy 2014-ben (asszem akkor lesznek a választások) őket válasszák meg?

3. tényleg rasszisták?

4.az embereknek (gondolok itt az ismerőseitekre) mi a véleménye róluk?



2012. dec. 26. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Bős-Nagymaros víztározója.

2.: Nem tudom mennyi esélye van 2014-ben. Elfogult vagyok rájuk szavazóm. Ráadásul addig rengeteg idő van.

3.: Tagja vagyok zsidó származásúként. Legjobb barátom cigány és ifjúsági tagozatunk vezetője. Döntsd el magad.

4.: Sok fajta különböző véleményük van. Annyi amennyit az utcán is hallhat. Egységes vélemény nincs. Másképpen csak egy párt lenne Magyarországon és az nem ildomos.

2012. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!