Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan tudja a kormányzat...

Hogyan tudja a kormányzat kifizetni a kisebb települések adósságait? Honnan van erre most pénz, korábbi kormányok miért nem segítettek? Most jobban gazdálkodnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

"Mindegy hogyan,de csak kifizetik a mások által összehordott adósságot.Szerintem itt ezt kell nézni.Az ott élőknek azért

ez a fontos.Eltehetnék saját zsebre is. Nem?"


Konkrétan azt akarod hallani, hogy a nagyságos fidesz milyen jót tesz?



És nem, nem fizetik ki, mint azt már 10000X le lett írva. Átvállalják. Ugyanúgy tartozni fogunk, csak most már nem egy város, hanem az egész ország. És azt fogja átvállalni amit nagy részben ők hordtak össze. Ugye emlékszünk hogy kik voltak az utóbbi években a polgármesterek és a képviselőtestületek?


Erre egy szép példa a városom. Építve lett egy sportcsarnok, mely óriási adósságot vert a városra és a fenntartása is nehézkes. Na majd jöttek a választások és a fidesz a helyi újságban már mondja, hogy az mszp-szdsz tönkretette a várost, mert az szdszes polgármester építettet egy csarnokot. És itt be is fejezték. Csak egy pár fontos momentumot felejtettek ki. Nem a polgármester és az mszp kezdeményezte és szorgalmazta a csarnok megépítését, hanem pont saját maguk. És ha a fidesz annyira ellenezte (pont ők lobbizták ki) volna miért nem szavaztak ellene, hisz ők szavazták meg. Ők voltak fölényben az önkormányzatban. Náluk volt a többség.

2013. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

".A Fidesz legalább uszodát épít a lakosságnak. "


Mint írtam sportcsarnokot nem uszodát. A kettő nem ugyanaz. Sőt 2 is van a városban. Miután építettek egyet rá félévre lett egy másik. (bár az már nem a városé) Mindenki egyetért abba, hogy SEMMI értelme nem volt a csarnoknak. Van heti pár edzés és heti 1 meccs. De azt a meccset se úgy kell elképzelni, hogy tömött nézőtér. Jó ha 30-40-en vannak. Nekem maga egy volt fideszes képviselő mondta, hogy kár volt megépíteni, mert csak a pénzt viszi.(persze azóta kilépet a frakcióból, mert nem ért a párttal együtt, de nem ő volt az egyetlen)


"Az Önök városa nyilván már réges-régen csődbe volt eddig "


NEm, de a nem is 2 éve van itt a fidesz, mitn ahogy a legtöbb helyen se. De ne keljen Esztergom történetét újra elmesélni. Ott pont azok kérték a polgármesteren az adósságot akik okozták.

2013. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Ugye nem gondolják,hogy most majd jön az MSZP-s csodagépezet".

Az biztos,hogy Esztergomban nagy a sötétség-kéne már egy kis fény az utcákon is.Hogy ott mi történik?

2013. jan. 3. 14:19
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Az biztos,hogy Esztergomban nagy a sötétség-kéne már egy kis fény az utcákon is.Hogy ott mi történik?"


Van közvilágítás.

2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Amikor novemberben átutaztunk az sem volt,és a bazilika sem volt kivilágítva.

Mint London 1940-ben.

2013. jan. 3. 22:03
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Elméletileg már több mint 1 éve van. Bár amennyi adósságot felhalmozott Meggyes nem csodálkoztam ezen tavaly sem. És a poén, hogy pont a fidesz volt az aki ellehetetlenítette a munkát Esztergomban.
2013. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ezt elhiszem.Én nem vagyok egy Fidesz szócső,nehogy azt higgye már valaki.

De annyi szart kimosni,amit az un. baloldalról itt hagytak,azért jó gyomor is kell hozzá!

Bár az Orbán 2 év alatt 10-et öregedett,nehezen bírja...

2013. jan. 4. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!