Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok szert tenni egy...

M@x kérdése:

Hogyan tudok szert tenni egy kisebb pénzösszegre?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék menni a környéken ide-oda meg úgy jól érezni magam...

13/F


2012. márc. 1. 16:05
 1/7 anonim válasza:

szerencsejáték!


én is mindig azt csinálom abban reménykedve hogy egyszer talán nyerek nagyobb összeget is.

én minden héten luxort veszek alapjátékot ami 350 ft-ba kerül, ha nem is nyerek rajta attól függetlenül én minden héten veszek. én annak is örülök ha az árát visszanyerem így a következő hétre abból megveszem. de általában 600-1500 ft között szoktam nyerni. és egy évben ugye 52-öt veszek + néha ha rokonok is itt vannak vagy én megyek de annyi belefér tehát úgy kb 60 luxor 1 évben abból kb 15-20-szor szoktam nyerni. ez jobb mert itt karikázok inkább mert a lottókon még kisebb az esély hogy pont azokat húzzák ki, így meg ha nem is nyerek a luxoron akkor is egy jót játszottam.

illetve ajánlom még a sorsjegyeket, próbáld ki. nem kell mindig venned én 1 hónapban szoktam venni 1000 ft-ért de változó (ha nincs rá pénzem vagy úgy gondolom hogy inkább nem veszek abban a hónapban, akkor nem is veszek)

múltkor áll az alkut vettem 300 ft-ért és 1500-at nyertem, illetve a karátok közt 500ft-ért vettem és 1000 ft-ot nyertem rajta.

tudom hogy ez nem sokat számít de én úgy vagyok vele hogy hátha. még mindig jobb és szívesebben is csinálom ezt minthogy cigizzek , drogozzak, bulizzak stb... (ÉN INKÁBB VESZEK 1 LUXORT AMI 350 FT. HA MÁSRA KÖLTENÉM ARRA A TÖBBI DOLOGRA AKKOR EGY HÉTEN KB 35000 FT LENNE. ÉS AZ NEKEM NEM IS ÉRI MEG, ÉN ÍGY GONDOLOM PERSZE MINDEN EMBER MÁS. de ha megfogadod a tanácsomat akkor megpróbálod. ha csak egyszer is. de legalább próbáld meg. írhatsz privátban is, kíváncsi vagyok a véleményedre. remélem tudtam segítnei

2012. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek: a kérdező 13 éves. Ne küldd már el szerencsejátékot játszani, még akkor sem, ha a jó szándék vezérel és neked működik.
2012. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban, kisvárosban vagy kistelepülésen élsz?
2012. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Falun...
2012. márc. 1. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem játszhatsz szerencsejátékot legálisan. ha netán mégis játszol és nyernél és te magad akarod igényelni a nyert összeget akkor azt nem fogják kifizetni. jobb esetben szüleidnek kifizetik és akkor örülhetsz, legrosszabb esetben zárolják
2012. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó válaszoló: ha megkéri a szüleit biztos vesznek neki ha csak egyszer is. és mivel nem 18 éves ezért a szülei úgyis kiveszik a pénzt ha nyer. egyébként én csak tanácsot adtam nem mondtam hogy kötelező.
2012. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Falun élsz? Akkor egy lehetőségként én elkezdenék nyitott szemmel járkálni a környéken, hogy el kell-e a segítség a kertekben, a házak körül stb. Jön a tavasz, ilyenkor a kerti munkákhoz, néhol házfelújításhoz elkel a segítség. Kérdezd meg a szüleidet, helyi ismerőseiteket, hogy tudnak-e ilyenről. Mondd el nekik, mi a szándékod, így az is lehetséges, hogy ha jártukban-keltükben ilyen lehetőségre találnak, rád fognak gondolni.
2012. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!