Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mégis hogy gondolta a kormány,...

Mégis hogy gondolta a kormány, hogy a svájci bankok kiadják nekik az adatokat?

Figyelt kérdés
Ilyen nagy okosok, de nem hallottak még arról, hogy banktitok?

2013. jan. 16. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
WTF?! Mit szeretnél tudni?
2013. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszél a kérdező:


[link]


És igen engem is nagyon érdekelne ezt az aprócska problémát, vajon hogyan hidalja át a Kárpátok Géniusza...

2013. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Svájc még a nagyhatalmaknak sem adja ki.Náluk ez nagyon régi hagyomány.

Hogyha valaki odarakja a pénzét ott 100% biztonságban van.Mehet oda Apeh , Nav vagy CIA , nem adnak ki semmit.

2013. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor rémül meg igazán az ember, hogy ennyi (azaz nulla) realitásérzékkel rendelkező emberek kormányozzák az országot.
2013. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd igen, de addig ne vegyünk mi levegőt !
2013. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan országok akiknak már sikerült. Remélem ez az orbán kormánynak is így lesz!

Az adómegkerülő milliárdosok végre adózni fognak a pénzük után!


[link]

2013. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Tö9bbek között ez a kérdés is nekem okot ad arra,hogy bármelyik vezető pártban higgyek. Pl Kovács László volt Mszp-es Eu-s biztos az atv-ben beszélt arról, hogy anno tettek lépéseket, sőt az eu -n kivül is voltak megállapodásai a "kivándorolt" nem adózott legálissá tételére. Sem az echo-án sem Hír tv-n a svájci banki témánál nem esik szó arról, hogy ez már egyszer "feszegetve" volt az mszp által is. Vagy nem is volt igaz ,amit Kovács László mondott. Engem és nem csak engem nagyon megtévesztenek és zavarnak az ilyen dolgok, mert nem tudom,hogy mi az igaz és kinek van igaza. De számtalan ilyen nagy formátomu mind két oldalról kiteregetett dolgok szóba kerülnek nap,mint nap büntetlenül. Ha nem igaz akkor becsapás és büntetés nélkül megtehetik. Ez nem demokrácia ez demokár, mert ha én vagyok kormányon akkor azt csinálok amit akarok, ha meg nem akkor minden törvénytelen, ami nekem nem engednek meg.
2013. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!