Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A HIKSZOSZ az párt, vagy...

Kapuciner kérdése:

A HIKSZOSZ az párt, vagy szövetség?

Figyelt kérdés
Tagja az Együtt 2014 Választói Mozgalomnak?

2013. jan. 17. 14:34
 1/8 Palotás Imre ***** válasza:

Erre az idiótára gondolsz? [link]


"E-mail: luna-nigra@hmp-hikszosz.hu


A Luna Nigra jelentése: Fekete Hold. A Fekete Hold az asztrológiában nem egy égitest, hanem egy égi pont. A Hold elliptikus pályán mozog a Föld körül. Az ellipszis egyik gyújtópontjában a Föld áll, a másik viszont ÜRES. Az asztrológiai képletekben lévő Fekete Hold ennek az üres, sötét pontnak a kivetülése az ekliptikára, azaz a horoszkópábra alapját jelképező síkra. A Fekete Hold legfontosabb szerepe az, hogy megmutatja, hol lehet a tehetetlen, frusztrált dühöt aktív, termékeny, teremtő energiává alakítani. A Fekete Hold robbant és rombol, de azért, hogy teremthessen.


Telefon: +36-20-775-2942


A PORTÁL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS MINDEN ÉSZREVÉTELT KÖSZÖNETTEL FOGADUNK."

2013. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bokros Lajos saját pártjával szembeni kontrollált kritika.

Egy gondolkodásmód publikus tesztelése a valódi párt létrehozása elott.

2013. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Palotás Imre ***** válasza:
Mi van????
2013. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez nekem sem világos...

De nem tartoznak az Együtt-2014-hez !

2013. febr. 2. 23:53
 5/8 A kérdező kommentje:

itt a bizonyíték :


Az Együtt 2014 néhány hetes története:

0) Juhász Péter és Szanyi (MSZP) súlyosan összeveszik egymással az ATV-ben.

1) "Megalakítjuk az Együtt 2014-et, hogy mindenki együtt, egy ernyő alatt politizáljon, aki demokratikus változást akar."

2) "Kuncze minek akar jönni a liberálisaival? Mondja meg már valaki neki, hogy semmi szükség rá."

3) Gyurcsányékat, meg a DK-t majd Juhász Péterék távol tartják.

4) A 4K nem kooperál.

5) Az LMP nem működik együtt az Együttesekkel.

Hogyan tovább?

Édes, egyetlen, drága Olvasó. Mi a fenét írtam én október 23. óta folyamatosan, és előtte is mindenfajta együttműködésről? A nagy hal étkezési szokásait a kis halakra vonatkozóan még fel sem hozva? Ugye, most és ezután nem fog senki azzal jönni, hogy meg lehetne ezt csinálni, csak mindenkinek erőt kellene venni magán? Gondol itt bárki az MSZP történetére? Az SZDSZ történetére? Az LMP most íródó történetére (mellesleg az egyetlen okos döntés volt, ahogy döntöttek, de rajtuk ez nem fog segíteni)? Gondol valaki bármely rabszolgafelkelés, parasztfelkelés, forradalom történetére? Bármely olyan szervezet történetére, amelyet szavazásokra, vitákra, együttes döntésre, kollektív bölcsességre alapoztak? Olvasta valaki Goldingtól A legyek urát?

Hogyan tovább tehát? Sehogyan, kedves együttműködő. Sehogyan. Innét kinőhetne egy nagy felfordulás, aztán utána egy erőskezű vezető, aki után megint felfordulás, megint egy erős kezű vezető jönne mindaddig, ameddig véletlenül (csakis véletlenül) fel nem bukkan egy olyan ember, aki elég nemes lélek ahhoz, hogy az erő rendszere helyett a nemes lelkek rendszerét kísérelje meg bevezetni. Más szóval, mert tudom, hogy ebbe bele fognak kötni, a vezetői posztokra való vezetők rendszerét. Amelyben az Erős Pista megmaradhat ételízesítőnek.

Olyan mérhetetlenül könnyűnek hangzik. És mégis mérhetetlenül nehéz. Mérhetetlenül lehetetlen (szójáték, olvasóm). Ül a kezdő emelemes a papírja fölött, és azt mondja magában: én befizetek most háromszázezret, csak össze tudok szedni tizenkét embert, aki szintén, ők dettó, pár hónap, és gyémánt, mit gyémánt, kék gyémánt, sőt team elite leszek. Csak ezt értse meg mindenki, hogy aztán ő is. Mindenkinek taxizni kellene, és aki épp nem dolgozik, annak csak taxival szabadna utaznia. Máris megoldódott mindenki minden anyagi problémája. Ilyen valami a politikai együttműködés is.

Nem működik. Nem azért vagy ezért nem működik, hanem azért nem működik, mert nem működik. Nem úgy van megcsinálva. És ha megfeszül is bárki, akkor sem úgy lesz megcsinálva.

Nincs más út, és nincs más szerkezet, mint a HIKSZOSZ útja és a HMP által preferált szerkezet. Már egypár évezred bebizonyította. De ha valaki nem akar hinni nekem, ne higgyen. Hiszen annyi időnk van még és olyan ku**a jól állunk. Jó szórakozást, és töprengést a következő lépésen.

2013. febr. 3. 02:11
 6/8 Palotás Imre ***** válasza:
Ja, hogy Te ennek a Hikszosz nevű baromságnak a terjesztője vagy? Ha tudtam volna, akkor nem válaszolok:-(((
2013. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A "baromság" jelző miértjére azért kíváncsi lennék.. én legalább beleolvastam, míg a kritikai oldal ezt még meg sem tette.. vagy mégis ?
2013. febr. 4. 11:35
 8/8 A kérdező kommentje:

A konkrét kérdésre válaszolva: amíg Te csak jobb vagy baloldalban gondolkodsz, addig a Te szemedben minden más baromság.

Kb. 50 működö párt van Magyarországon bejegyezve, és ehhez majd még 2014-ig nagyvalószínűséggel létre fog jönni még ugyanannyi. Akik nem fognak szorosan kötődni valamelyik "vezérürühöz", azok vagy egyszerüen nem kapnak nyilvánosságot, vagy a programjuk - finoman szólva- nem átgondolt. Azért mert személy szerint most a Hikszosz mellett tettem le a voksomat, amikor elolvastam a honlapjukon a Pártok nékül c. írást, nem érzem magamat a baromság részének. Ami le van írva, az ott van. És szerintem nagyon !

2013. febr. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!