Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki Magyar, és a Jobbik ellen...

Aki Magyar, és a Jobbik ellen van, az miért van ellene? Erre nem tudtam rájönni, pedig sokat gondolkodtam rajta.

Figyelt kérdés
Az ő törekvéseik csak a magyarok érdekeit képviselik, és ami a magyaroknak jó, azt a javaslatot ők is támogatják, attól függetlenül hogy más párt terjesztette elő. Ez fordítva szinte sosincs így. Attól még, hogy zsidó média egyfolytában azon van hogy befeketítse a nevét, meg nagy lejáratókampányokat indítson ellene, attól még ezen át lehet látni..

2013. márc. 8. 00:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy komoly problémával csak egyetlen párt, a Jobbik foglalkozik, még nem biztos hogy az a párt jó, és nem szabad vakon követni.


Matolcsinak az intelligenciaszintjét vonják sokan kétségbe mostanság, pedig ő papíron egy tapasztalt szakértő. A Jobbikban viszont még hasonló kaliberű emberek sincsenek. Nem lennének képesek a gazdaságot fellendíteni. A Jobbik rezortja maradjon csak a közbiztonság, a jog- és a létbiztonság tekintetében ők az én szememben irrelevánsak.


A Jobbik nem náci párt, viszont csendben megtűrik az ilyen érzelmű szavazóikat. Én akkor hiszem el az ellenkezőjét, ha majd a Jobbik közleményben elismeri a holokausztot, elhatárolódik a rasszizmustól, az antiszemitizmustól és a kirekesztéstől.

2013. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 bumbi02 ***** válasza:
100%

Az, hogy a Jobbikban vannak olyan képviselők, akik a múltban kicsit más nézeteket képviseltek, úgy vélem nem probléma.


Akkor nem is értem miért zavar titeket hogy az MSZP-ben és Fideszben volt MSZMP tagok ülnek.. Hisz az hogy a múltban más nézeteket képviseltek, nem probléma.



Másrészt.. örülök hogy úgy állsz ki a Jobbik mellett, hogy nem is ismered a gazdasági programját, csak annyit, hogy megvonná a segélyt bizonyos esetekben... Ez a magyar, felelősségteljes választói kör..


A Jobbik ugyanolyan párt mint a többi. Kb 1000x írtam már le itt gyakorikérdéseken, amit senki se cáfolt még meg... A pártpolitika is csak egy piac. A piacon van kereslet és kínálat. Ha valamire van kereslet, de nincs kínálat, akkor előbb utóbb észreveszi ezt valaki. Magyarországon nem volt szélsőjobb oldali vagy radikális jobb oldali párt. A Jobbik észrevette, és el tudta magát adni. Ők is a pénzért csinálják nem pedig a te jólétedért...

2013. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A kurucinfó pedig elég hasznos források, mert amiről ott nem írnak, azt a szélsőjobb nyilvánvalóan nem tudná jól kommunikálni (ugyanez a logika érvényes minden politikailag manipulált csatornára).


Ha pedig azt nézzük, mi minden hiányzik a kurucinfó profiljából, nem valami hízelgő a kép.

2013. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Az, hogy a Jobbikban vannak olyan képviselők, akik a múltban kicsit más nézeteket képviseltek, úgy vélem nem probléma.

Akkor nem is értem miért zavar titeket hogy az MSZP-ben és Fideszben volt MSZMP tagok ülnek.. "


Igenis, az is zavar! De ettől még nem rohanok a Jobbik karjaiba.

2013. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 bumbi02 ***** válasza:
Ácsi! Félreértettél.. Idéztem az első mondatot a kérdezőtől.. Őt nem zavarja hogy régen máshogy gondolkoztak a Jobbikos képviselők.. de gondolom az zavarja, hogy a Fideszben és MSZp-ben mennyi régi rendszer arcú üldögél... Engem spec mindkettő kétszínűségre emlékeztet.
2013. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

A Jobbik gazdasági programja igenis jó, különben nem minősítették volna külföldön is jónak. Itt gyakori kérdéseken sajnos az a helyzet, hogy sokan el sem olvasták a programjukat, csak azért titulálják rossznak, mert eleve nem tetszik nekik 1-2 jobbikos kommentár, és már rögtön az egész párt úgy ahogy van, sz@r. Én mindig érdekesen figyelem azt, amikor liberálisok, ha a Jobbikról van szó és negatív a vélemény, akkor hirtelen igaza van a külföldi médiának, amikor meg pozitív (lásd a Jobbik programjának elismerése), akkor meg kimagyarázzák, hogy "hát ez azért nem, meg azért nem.."


Gyakran hajtogatják, hogy üres az államkincstár, és emiatt nem lehet gyárakat építeni, talpra állítani, ezért hülyeség és kivitelezhetetlen a Jobbik gazdasági programja. Ezt azért nem mondanám, hogy üres az államkincstár.


Az értelmetlen cigány integrációra milliárdokat költünk el évente, láthatóan teljesen feleslegesen.

Hidakat építenek a semmi közepébe, nyilvánvalóan korrupció gyanús körülmények között.

Autópályát építenek 2-3x annyiért, amennyiből bőven kijönne. Vagy akár itt van a 4-es metró helyzete. Szóval van itt pénz, csak ellopják és nem arra költik, amire kellene. A Jobbik programja legalább arra költene, ami valóban fontos. (Olvasd el a programot, és megtudod).


A másik probléma pedig szerintem az, hogy itt Magyarországon az emberek nem hosszútávra terveznek. Természetesen vannak dolgok, amik sürgősek, de itt általában mindenki egyszerre akar mindent, és arra a pártra szavaznak, aki ezt előbb megígéri. A Jobbik programja nem 4 év, hanem legalább 10 év alatt rakná annyira rendbe az országot, hogy egyáltalán ne csődöljön be. Minden párt gyors rendberakást ígér. A Jobbik ezzel szemben azt mondja, hogy nagyon nehéz helyzetben van az ország, nem lesz könnyű rendbe rakni, de ha ez a folyamat megy tovább, ami eddig, akkor nyíl egyenes az út az államcsődig. És az is probléma itt, hogy az emberek nem gondolkoznak. 2010-ben nagyon sokan szavaztak az MSZP ellen a Fideszre. Most meg minden liberális és sok megtévesztett ember egy olyan embertől vár rendet (Bajnai Gordon), aki 2009-ben az MSZP alatt volt miniszterelnök. És azt is lemerem fogadni, hogy a mostani Bajnai tanítványok legalább 50%-a, ha nem több, 2010-ben a Fideszre szavazott az MSZP ellen. Most meg visszatérnek kvázi az MSZP-hez. Ezért tartunk itt 2013-ban, ahol.

2013. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok sem ellene sem mellette.

Vannak jó gondolataik,de szerintem túl radikálisak.

Az pedig,hogy nem kell eu tagság,pedig egy hülyeség.Ha nem lennénk tagok,akkor igen komoly támogatásoktól és kedvezményektől estünk volna el...

Az uniónak vannak előnyei és hátrányai is.Mivel nekünk szükségünk van az előnyeire,így el kell viselnünk a hátrányait is.


Mielőtt bármi vád érne,100%-ig magyar vagyok!

2013. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%
Az uniónak nagyobb szüksége van ránk, mint nekünk rájuk. Miért akarták, hogy belépjünk? A magyar piac, és az olcsó magyar munkaerő. Ja, kapunk tőlünk támogatást, de sokkal többet fizetünk be évente, mint amennyit kapunk. És rossz célokra is adja, Borsodban omladozik az iskola fala, de a buszmegállóban van Wi-Fi. És az uniós támogatások is nélkülözhetőek, ha végre meglépnénk azt a bizonyos keleti nyitást, amit érdemben csak a Jobbik szeretne. Na, most jöhetnek a "náci Jobbik semmihez sem ért" kommentetk :)
2013. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
Előző, te komolyan azt hiszed, hogy másik segget nyalva előrébb lennénk?
2013. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te a fogalmakkal nem vagy tisztában. Amit ma Magyarország csinál, az valóban a teljes lefekvés, megalázkodás, seggnyalás az uinó irányába. A keleti nyitás pedig nem ezt jelentené, hanem egy szimplán gazdasági kapcsolat, amelyben mind a két fél jól járna. Nem kellene lefeküdni sem a ruszkiknak, sem semmilyen más keleti népnek, csak eladni ezt-azt nekik, és ők is eladnának nekünk ezt-azt. Nem pedig idejönni a magyar piac és az olcsó magyar munkaerő miatt, ami egy teljes kizsákmányolás az unió részéről, amelyben persze csak az unió jár jól.
2013. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!