Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az, hogy még most...

Miért van az, hogy még most is a Fidesz a legesélyesebb a jövőévi győzelemre, holott ők 4 év alatt több kárt okoztak, mint a szocik?

Figyelt kérdés
Persze, az MSZP is sok csúnya dolgot csinált, de azért a Fideszhez képest angyalok.
2013. aug. 5. 12:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem a Fidesz a legesélyesebb, ha a tiszta szavazást nézzük. A Jobbik támogatottsága folyamatosan nő. A fiatalok 70%-a Jobbikos és egyre többen töltik be a 18-at. Míg a Fidesz elég sok embernek okozott csalódást.


Viszont a Fidesz a mostani 2/3-val úgy változgathatja a választási törvényt hogy lazán nyer. Viszont ha így nyer szerintem elég nagy tüntetések kezdődnek és ezek durvábbak lesznek mint 2006-ban voltak.


18/F

2013. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Pedig nem az EU a hibás, hanem a politikusok! Az EU-tól rengeteg pénzt kapunk, csak ott fenn szépen eltűnik, a végén meg csak néhány játszótér marad belőle, meg néhány útfelújítás."


Tudod miért tűnik el? Mert a rendszer fenntartásának a költségei meghaladják a hasznát. Ezek a pénzek jó pár intézményen végigmennek és rengeteg energiát vesz el a ráfordításuk. Olyan intézmények jöttek létre miatta, amikre egyébként semmi szükség nem lenne és ezek nem is foglalkoznak produktív tevékenységekkel. Az egész rendszer rossz, túl nagy a bürokrácia. Ja igen meg a támogatásokat sokszor munkahelyteremtéshez kötik és ezek miatt létrehoznak olyan munkahelyeket ahol nem csinálnak SEMMIT. Egy ember munkáját 3 végzi el. Tiszta kommunizmus.

2013. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

"A fiatalok 70%-a Jobbikos és egyre többen töltik be a 18-at."


Majd kinövik, mint a homokozót.

2013. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


mert ma az egyetlen a fidesz leváltására esélyes politikai formáció a demokratikus ellenzék (tudom, hogy ezt a jobbikosok egyáltalán nem fogadják el, de ha megnéznék a statisztikákat, és a megnézett statisztikára nem azt mondanák, hogy ez fizetett statisztika, akkor ők is belátnák)


szóval maradt a demokratikus ellenzék, ők meg egy kampánynak nem is nevezhető, szétesett bénázással próbálnak meg hatni a társadalomra


se a jobbik, se a demokraták nem voltak hajlandók megtanulni a fidesztől, hogy hogyan kell választásokat nyerni

2013. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem mi baja sokaknak a Jobbikkal? Szavazzunk az


MSZP-re?(ha azt hiszik mindent elloptunk már akkor szavazz ránk)


FIDESZ-re? Nagyszerű, újra megválasztjuk őket és végleg a FIDESZ-é lesz Mo.


Együtt 2014? Talán jó lenne, de túl kicsi a támogatottsága.


Jobbik? Szerintem adni kéne neki egy esélyt.

2013. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

"Jobbik? Szerintem adni kéne neki egy esélyt."


Adj nekik nyugodtan. Mások tanultak történelmet is, és soha nem szavaznának horthysta pártra.

2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Komplikato ***** válasza:
15-ös Az én gondolkodásomtól távol áll, de az országnak egyensúly érdekében szüksége lenne szélső jobbos pártra. Viszont a magyar Jobbikot szemrebbenés nélkül cserélném be pl. egy osztrák FPÖ-re. Jelenlegi verzióban rizsázáson és mellébeszélésen kívül semmire nem képesek.
2013. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló

Te inkább MSZP vagy FIDESZ kormányt szeretnél amit már láthattunk hogy úgy rossz ahogy van, miért nem adsz inkább lehetőséget egy pártnak amely még nem volt kormányon, hátha jó lesz, ennél rosszabb nem lehet.

2013. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Az mszp a leggázosabb.Ha mszp lenne,már a küszöböt ennéd azóta.Jobbik meg vicc,nem lehet komolyan venni sajnos,pedig vannak jó ötleteik.Fidesznél nincs jobb jelenleg.
2013. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fidesznél van jobb jelenleg a szocik, hidd el, a Jobbikot mondjuk tény, hogy nehéz komolyan venni aki meg mindenhová írogatja, hogy fiatalok 70-80%-as Jobbikos én közeli ismeretségi kör kb. 50 aki ilyen 18-20 éves 90% szoci maradék jobbik, de lehet én születtem rossz helyre ugye...
2013. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!