Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali vagyok, de nem...

Baloldali vagyok, de nem szeretem a cigányokat. Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
Számomra a Fidesz és a Jobbik eleve kilőve, mert egyrészt elítélem a köpönyegforgatást, a liberálisból nemzeti kereszténnyé vedlett hazug, öncélú populizmust, nem tudok azonosulni a múltba révedéssel, a munkásokat, szegény parasztokat, cselédeket lenéző és az országot háborúba sodró Horthy-rendszerrel. Sokkal inkább a szolidaritást, az egyszerű, de dolgos embereket támogató, ösztönző, a magyar érdekeket ellenségeskedéstől mentesen érvényesítő, békés, őszintén hazafias politikát támogatom. A dologtalan, ingyenélő, a lakosságot terrorizáló cigányokat viszont nagyon nem szeretem, és ellenszenvet kelt bennem az MSZP, E2014, DK stb. cigányokat ajnározó retorikája. Innentől úgy érzem, patthelyzet alakult ki, és a politikailag tartózkodó, apatikus rétegbe kerültem, pedig szerintem nagyon sokan gondolkodnak hozzám hasonlóan.

2013. aug. 20. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Tanulj meg olvasni.
2013. aug. 20. 13:21
 32/65 anonim ***** válasza:

"Nem kívánok a nemzetiszocializmusról társalogni, mert nem arról szól, amit a kérdésben is felvetettem."


Jó, akkor a válaszom az, hogy nemlétezik neked megfelelő párt, mivel elveted azt az egyetlen lehetőséget, amelyik neked megfelelő lenne, ergó te nem tudsz szavazni. De mivel te mindenképpen szavazni akarsz, ezért egy paradoxon áll elő, amivel nem lehet mit kezdeni, így a kérdésed megválaszolhatatlan.


Sajnálom... :(

2013. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

"azt az egyetlen lehetőséget, amelyik neked megfelelő lenne"


Szerinted a nemzetiszocializmus lenne az egyetlen lehetőség számomra. Még ha eltekintünk attól, hogy ilyen párt nem is létezik, akkor is ez a nap vicce. Baloldali vagyok, nem érdekelnek a faji felsőbbrendűséget hirdető militáns pártok. Akkor már inkább a kommunisták.

2013. aug. 20. 13:36
 34/65 anonim ***** válasza:
45%
MSZP, E2014, DK, ezek nem is magyar pártok, bár megtévesztően jól beszélik a magyar nyelvet, idáig nem sok olyan intézkedést hozta ami az ország javát szolgálta volna, tökéletesen megértem hogy nem szavazol rájuk.
2013. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:

Inkább vissza kellene 1-2 dolgot hozni ami a szocializmusban volt.

Ilyen például, a széles jogkörű rendőrség , cigánybűnözés, mint kriminalisztikai fogalom.

Továbbá engedélyezni a szegregációt.



A romák életvitele és kultúrája elfogadhatatlan.

Ameddig lenem szoknak erről az életmódról , addig kíméletlenül kell velük bánni.

2013. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

"Baloldali vagyok, nem érdekelnek a faji felsőbbrendűséget hirdető militáns pártok."


Akkor meg mit cigányozol, ha hiszel a faji felsőbbrendűségben?


A militánsról meg csak annyit, hogy már elmondtuk neked, militarizmus nélkül is létezhet nemzetiszocializmus. Én például pacifista vagyok és úgy hiszek benne. Ha ez nem jut el az agyadig, akkor így jártál.

2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
*nem hiszel
2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Itt egy összefoglaló a nemzeti szocializmusról:

[link]


(ezt a képet addig fogom itt linkelgetni, amíg fel nem fogja mindenki, hogy a nemzeti szocializmus nem csak az öldöklésről szól; meg ennyi erővel az ún. bal oldal sokkal, de sokkal több ember életéért felelős...)


Horthy rendszerben pedig nem nézték le a szegény családokat. Akkoriban indult meg az iskolaépítés, minden faluban volt egy iskola, volt templom... Gyári munkások jóval kevesebbet dolgoztak, mint most és mindegyiknek volt arra lehetősége, hogy művelődjön és pihenjen. Jelenleg a csodálatos demokráciában ez nem igazán működik így...


Jó volt a Horthy rendszer, csak a Jobbik ezt nem fogja visszahozni. Sőt, a Jobbiknak nem is az a szerepe, hogy hatalomra jusson, hanem az, hogy megossza a társadalmat és beszívja a szélsőségesebb szavazókat.

2013. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
2013. aug. 20. 14:44
 40/65 anonim ***** válasza:

és most mit csináljak egy kamu wikis cikkel?

A lebensraum pedig nem igazán csak terjeszkedést jelentett, hanem vállalható lakókörülmények megteremtését a német munkásoknak. Öregapám is ilyen "gaz náci" házban élt Németországban és ezerszer jobb volt, mint bármely magyar panel.

2013. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!