Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali vagyok, de nem...

Baloldali vagyok, de nem szeretem a cigányokat. Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
Számomra a Fidesz és a Jobbik eleve kilőve, mert egyrészt elítélem a köpönyegforgatást, a liberálisból nemzeti kereszténnyé vedlett hazug, öncélú populizmust, nem tudok azonosulni a múltba révedéssel, a munkásokat, szegény parasztokat, cselédeket lenéző és az országot háborúba sodró Horthy-rendszerrel. Sokkal inkább a szolidaritást, az egyszerű, de dolgos embereket támogató, ösztönző, a magyar érdekeket ellenségeskedéstől mentesen érvényesítő, békés, őszintén hazafias politikát támogatom. A dologtalan, ingyenélő, a lakosságot terrorizáló cigányokat viszont nagyon nem szeretem, és ellenszenvet kelt bennem az MSZP, E2014, DK stb. cigányokat ajnározó retorikája. Innentől úgy érzem, patthelyzet alakult ki, és a politikailag tartózkodó, apatikus rétegbe kerültem, pedig szerintem nagyon sokan gondolkodnak hozzám hasonlóan.

2013. aug. 20. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
47%
Szavasz a Jobbikra, mert Mo. az egyik legnagyobb próbléma a cigók.
2013. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Hagyjál már...!
2013. aug. 20. 18:01
 53/65 anonim ***** válasza:
Jó akkor szavasz az MSZP-s bóhócokra.
2013. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Áh, édes Szűzanyám, miért is van, hogy pont a Jobbik agitátoroknak van a legpocsékabb helyesírása? Miért is támad folyton az az érzésem, hogy rettenetes marketinget csinálnak a nagy hazafiságuknak? Petőfi forog a sírjában.
2013. aug. 20. 18:38
 55/65 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, kérdező. Én még a DK-ban is voltam regisztrált támogató. Ha nem lenne cigánykérdés, rájuk szavaznék. De így viszont még mindig nem vagyok benne biztos, hogy rájuk kellene-e. Más párt sem jobb ilyen tekintetben, ráadásul őket nem is ismerem annyira. Én még mindig vacillálok az otthonmaradás vagy a DK-ra szavazás között.
2013. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Én meg megsúgom, hogy az 1869-es magyar rendőri tankönyv is külön fejezetet használ el a cigányok leírására mint bűnelkövetőkre. Kicsit vicces a stílusa, de elévülhetetlen.
2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
Majd ha az unokád nyakából kitépik a láncot vagy esetleg megerőszakolják és ledöfik, dédapád sírköveit szórakozásból ledöntögetik és a gyümölcseidet leszedik a kertedből, talán nem fogsz vacillálni annyit a kérdésen. Amíg a II. kerületből vacillálsz addig nincs nagy gondod.
2013. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:

"Amíg a II. kerületből vacillálsz addig nincs nagy gondod."


Nem nyert, kispofa. Lakótelepen lakom, ahol a lakosság fele cigány. Ott van fent a kérdéskiírásnál, hogy nem szeretem őket. Viszont van néhány diplomám is, tanultam történelmet, éltem külföldön sokáig, ezért a Jobbik meg a hasonló viccpártok számomra nem jelentenek tényezőt.

2013. aug. 20. 20:25
 59/65 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána jobban a dolgoknak, például a Jobbikot nagyon sokan rosszul ítélik, szerintem sok a ráció van abban a mit ők hirdetnek. Ja, és nem nevezném "viccpártnak", a magyar szavazók 15 százaléka rájuk szavazott.
2013. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Ha a Jobbik vicc párt akkor a baloldali pártok mik?
2013. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!