Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mekkora esély van tavasszal a...

Mekkora esély van tavasszal a kormányváltásra?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm, köztük én is vár tavaszig a külföldre költözéssel, hogy hátha...
2013. aug. 25. 11:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Ne várj tovább!
2013. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ja, ha pl. az MSZP lesz esetleg akkor eltörlik az adókat és ingyen sütik a pékek a kenyeret és beindulnak újra a 20 éve bezárt gyárak? Konkrétan miben reménykedsz egy kormányváltásnál?
2013. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Mindenkim itt él, idegen nyelvet alig beszélek, de az elmúlt három évben közel 70.000 Ft-tal csökkent a közalkalmazotti fizetésem. Tíz éve nem éltem luxusban, nem szórtam a pénzt, de jutott mindenre, amire kellett. Most a rendes fizetésem a hónap 3. hetében elfogy, pedig jó pár dologról lemondtam: mozi, színház, Balaton hétvégén ha jó idő van (Győriben élek, közel van hozzánk) stb. Ha nem lenne vállalkozásom is, nem tudnám fenntartani a 20 éve önerőből épített családi házamat sem :(
2013. aug. 25. 11:56
 4/20 A kérdező kommentje:

Abban reménykedem, hogy nem húznak le még egy bőrt rólam.

NEM az MSZP-t szeretném konkrétan, de ez most elég borzasztó helyzet.

2013. aug. 25. 11:57
 5/20 anonim ***** válasza:
5% körülire tippelném az esélyt.
2013. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, elmész pl. Londonba. Sosem leszel elfogadott ember, hiába mosolyognak az arcodba, csak egy bevándorló leszel a sok közül. Megkapod a normál fizut, de a negyede elmegy albérletre, mivel egy kétszobás lakás 120 millió Ft körül indul. Az önfenntartásra elmegy a bevétel fele, megmarad negyed rész, ami évek alatt szép kis összeg lehet, majd 20 év múlva visszajössz esetleg a nyomorba vagy bekerülsz a mókuskerékbe és többet mégtöbbet akarsz elérni kint is. Akkor meg keveselni fogod azt amit normál esetben kapsz ott, mert ugyan meg fogsz élni belőle, de dőzsölni nem fogsz. Kiv. ha mondjuk pl. egy orvos vagy. Akkor más a szitu. Most pl a postási vagy rendőri fizuról írtam, mert az is közalkalmazott.
2013. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éve építettél családi házat, akkor már idősebb lehetsz. Neked már nem nagyon van esélyed külföldön. Jön a román/bulgár nyitás, újabb 20-30-40-es emberek százezrei özönlenek ki mindenhova. Őszintén, mi esélyed van velük szemben. Beszélik a nyelvet, megelégszenek egy minimálbérrel, meg albérlettel, és szrrá hajtják magukat szívesen, hogy felépítsenek vmit. Ez kell neked?
2013. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

# 6:

De akkor ennyi erővel az ember fel is kötheti magát. Itthon a saját országom, kormányom fojt meg, külföldön meg sokra nem megyek azzal a pénzzel, ha minden elmegy a megélhetésre...

2013. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
100%
2013. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet nem beszélő, közalkalmazotti tapasztalattal rendelkező idősebb ember... Ne menj ki!
2013. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!