Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mekkora esély van tavasszal a...

Mekkora esély van tavasszal a kormányváltásra?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm, köztük én is vár tavaszig a külföldre költözéssel, hogy hátha...
2013. aug. 25. 11:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te külföldön sem élnél jól! Nyelvet nem beszéled, piacképes szakmád nincs, idősebb vagy. Konkrétan akármelyik nyugati országba mész, nem fogsz jobban élni mint most. Ha külföldön jobban akarsz élni, ahhoz piacképes szaktudás, jó nyelvtudás kell. Ez belőled hiányzik. Neked, aki a kormányoktól, aktuális megváltótól várod a megváltás, soha a büdös életben nem lesz jobb!
2013. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz.
2013. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éve építettél családi házat, akkor már idősebb lehetsz. Neked már nem nagyon van esélyed külföldön. Jön a román/bulgár nyitás, újabb 20-30-40-es emberek százezrei özönlenek ki mindenhova. Őszintén, mi esélyed van velük szemben. Beszélik a nyelvet, megelégszenek egy minimálbérrel, meg albérlettel, és szrrá hajtják magukat szívesen, hogy felépítsenek vmit. Ez kell neked?
2013. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne várd meg, már is mehetsz!


De sokan mások is szerettek volna önerõbõl új házat építeni (20-éve is) és azok mégsem nyivákolnak! :)


Másonknak sem megy jól, de hát mit is akarsz 0 nyelvtudással. :D

2013. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyébként had kérdezzem még meg mit várnál egy kormányváltástól?

Kánaánt? Mibõl, újabb hitelekbõl? Ezért tartunk itt!

Itt a sz.rból nem lehet várat csinálni, már szinte mindent eladtak.


Ne érts félre én sem bánnám ha lenne kormányváltás, de a jelenlegi felhozatal nem túl bíztató......

2013. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Lesz, lesz, lesz,

Csak azért is lesz,

Magyarország újra nagy

és boldog lesz!

2013. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Villamosmérnök vagyok, csak ott ragadtam, mint tanár, mert egyetem alatt senki nem akart angolt tanulni, inkább máshogy oldottuk meg.

Szerintem ez piacképes szakma mindenhol. Angolul a leírt szövegeket nagyon jól értem, rengeteg szakmai oldalt olvasgatok, mivel maszekban is ezzel foglalkozom. A gondom az élő beszéddel van főként, a szavakat tudom, de a kiejtésem mondhatni nem a legjobb.

Szakmán belül el tudnék helyezkedni több helyre is, mert a tudásom meglenne hozzá (ők mondták, nem én találtam ki...), de oda tárgyalóképes angol/német tudás kellene, amit hiába próbálok évek óta, nem tudok megtanulni.


Egyébként 46 éves vagyok, ez tényleg öregnek számít?! :)

2013. aug. 25. 17:22
 18/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként 46 éves vagyok, ez tényleg öregnek számít?! :)"


Igen, sajnos. A villamosmérnök végzettség jó lenne, de ha az angol beszéd nem megy, az nem jó. Anélkül esélytelen.

2013. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező te azt hiszed egy villamosmérnök Magyarországon nem kaphat magas fizetést? Pláne Győrben. Még ha azt mondod Mátészalkán azt megértem.


Van egy erős gyanúm, hogy benned van a hiba.

2013. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A főnök nem fog azzal totojázni, hogy fél óráig szádbarágja a teendőket, nem fog a kedvedért tolmácsot alkalmazni, hanem felvesz egy indiait aki perfekt. Hiába nagyobb a tudásod, nem lesz esélyed bizonyítani.
2013. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!