Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a jobbikról?...

Mi a véleményetek a jobbikról? Szerintetek hatalmas tüntetésekkel meg lehetne dönteni a baloldali pártokat?

Figyelt kérdés

Nem kell gúnyolódni,csak kérdeztem.

Aki ökörségeket akar írni az tartsa meg magának.

köszönöm.



2013. szept. 16. 15:48
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

hány éves vagyok hm?

nem szeretném elmondani mivel úgyis közröhej tárgya lennék.

És aki kiröhög egy olyan embert aki talán kicsit rossz módszerrel is,de jót akar a hazájának az kösse fel magát.

2013. szept. 16. 16:11
 12/42 A kérdező kommentje:
Viszont tanácsokat nagy örömmel fogadok.
2013. szept. 16. 16:14
 13/42 anonim ***** válasza:
Most Magyarországon egy jobboldali párt van hatalmon, és megdönteni csak egy olyan pártot lehet, ami hatalmon van, és a másik oldalon áll.
2013. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy legyél kulturáltan nacionalista. Először tanulj meg helyesen írni, mert sajnos az igényes helyesírás nem túl nagy divat manapság a nacionalisták körében.

Másodszor pedig ne akar mindenkit lepuffogtatni, aki szerinted nem magyar. Sőt, azt a hozzáállást is jó lenne felülbírálnod, hogy ami magyar, az jó, ami pedig nem magyar, az rossz, mert ennél azért árnyaltabb a kép. Én például rengeteg gazdag, magyar származású vállalkozót ismerek és a 90%-uk igenis igyekszik lelki nyomorékot csinálni az alkalmazottaiból és sajnos sokszor sikerül is neki. Ennek ellenére nem zsidó, nem angol és nem német, hanem magyar. Tehát itt is felmerül, hogy aki magyar, az még nem biztos, hogy jó.


Kezdetben ennyi elég is lesz.

2013. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a nadcopojtoszok közű isz rábeszész pájat, hod veled mennyenek, az má elég nad tüntetész lessz, nem?
2013. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
*akarj
2013. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 acelsziv ***** válasza:
100%

Ostoba vagy, kérdező.

1. szájtépéssel és hőbörgéssel nem mentek semmire. Az emberek röhögnek rajtatok.

2. Mit akarsz döntögetni olyan párton, ami nincs is hatalmon? Netán Fletót akarod megdönteni? Esetleg hátulról? Minek ehhez tüntetés?

3. Trágya, amit a baloldal művelt eddig, de lássuk be: a mostani vezetés sem éppen magyarbarát. A jobbik meg csak a s*ggét vakarja, ha éppen nem hőbörög. Innentől az összes mehetne a darálóba vonástól, orbánostól, libástól. Te meg inkább tanulj és művelődj. Jobban járna mindenki.

2013. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó értem és tudom is hogy jobboldali párt van hatalmon de attól még nem biztos hogy jó is.

Én a jobbikban hiszek,és remélem hogy rengeteg magyar ember is így van ezzel.

Amit pedig mondtál hogy rengeteg olyan magyar van aki tönkreteszi a honfitársait,én őszintén megmondom ellenségemnek tekintem.

2013. szept. 16. 16:52
 19/42 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb választ.

Addig jött ameddig írtam.

Szóval szeretném visszavonni a megdönteni szót de attól még utálom őket mint a szart.

jó csak azt lehet megdönteni ami hatalmon van.

rendben elfogadom.

Bár amit mondtál az nagyon igaz.

Van magyarból és külföldiből is jó és rossz is.

Így van ez a magyar politikai pártokkal is.

Pl a fidesz szerintem egy szar,az mszp-t meg sem említem a többi meg középosztály tehát nem csinál semmit...

max tönkreteszi párszáz ember életét..

Gondoljatok bele.Mivel a baloldali pártok jól tönkretették az országot,ezért rájuk nem igen fogunk szavazni de ha beleestünk ebbe a csapdába hogy a fidesz került a piramis tetejére akkor valahogy,de ki kell mászni ebből a nyakig érő szarból.

És ehhez az egyetlen jó út a jobbik.

mivel "csak a seggüket vakarják és néha hőbörögnek" azért hőbörögnek mert mást nem tehetnek.

A baloldali pártok meg csak szövögessék a terveiket azzal én nem szoktam foglalkozni.

2013. szept. 16. 16:59
 20/42 A kérdező kommentje:

ja még annyit az utolsó mondatodról hogy "tanulj és művelődj jobban járna mindenki"

ha te ezt így gondolod szomorú vagyok mivel akkor te nem akarlak megbántani de nem foglalkozol a hazával és azzal sem hogy ki mit csinál.

Tanulás és művelődés mellet azért ezzel is lehetne foglalkozni kicsit.

2013. szept. 16. 17:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!