Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a jobbikról?...

Mi a véleményetek a jobbikról? Szerintetek hatalmas tüntetésekkel meg lehetne dönteni a baloldali pártokat?

Figyelt kérdés

Nem kell gúnyolódni,csak kérdeztem.

Aki ökörségeket akar írni az tartsa meg magának.

köszönöm.



2013. szept. 16. 15:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező!


Én Jobbik szimpatizáns vagyok.


De a baloldal (MSZP-E2014-PM-DK) nem foghat össze azzal egymást ütnék agyon mert aki Bajnaiban hisz az általában utálja az MSZP-t és a Dk-t és ez minden szemszögből így van az összefogással nem nyernének elég szavazatot a Fidesz megdöntésére, sőt mi több a Jobbiknak adnának nem egy szavazót...A baloldal lejárt...nem lesz mostanában ilyen kormány ezt jobb ha belátja mindenki egyenlőre marad a Fidesz aztán majd meglátjuk de nem lesz balos kormány 22'-ig abban legyen mindenki TELJESEN biztos.

2013. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy még annyit:


tetro jó lenne ha végre abba hagynád az irkálást mert se nem szeret senki se nem vagy vicces..

2013. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezebb válaszolni tetro kérdésére, mint gondolnátok...
2013. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat nagyon igazak!

És azt is köszönöm hogy ismét leoltottátok tetrot.

2013. szept. 17. 13:23
 35/42 tetro ***** válasza:

13.23

igen, leoltottak, nehéz is ilyen erős érvekkel vitatkozni mint hogy nem szeretünk és nem vagy poénos. alig győztem kapaszkodni.

2013. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Menj és más kérdéseknél bővítsd a kommentek számát!
2013. szept. 17. 13:39
 37/42 tetro ***** válasza:

13.39

egy újabb igen erős érv a külföldi háttér érdekek létezésének igazolására. lassan kezdek hinni neked...

2013. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


továbbra is várom a véleményeket,tanácsokat!

2013. szept. 17. 15:02
 39/42 anonim ***** válasza:
46%
Kezdjük ott, hogy nincs jobb vagy baloldal. Az egész csak színjáték arra, hogy az embereket megossza és külön táborokba gyűjtse és értelmetlen dolgokon vitázzanak. Gyurcsányék lerabolták az országot. Orbánék meg mit csinálnak, nem mondják ki de úgyanúgy folytatják és a Jobbik sem lenne jobb. Egyik sem lehet jobb, mivel nem saját erőből jutnak el a parlamentbe hanem mögöttük állnak a bankok (vagy különböző szervezetek) akik pénzelik őket és érthető, hogy ők írányítanak.
2013. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Aki a jobbikra szavaz,az Magyarország ellen szavaz. Persze tudom hogy sokaknak nehezükre esik gondolkodni.
2013. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!