Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Orbán Viktor meghalna, az...

Ha Orbán Viktor meghalna, az egyúttal a Fidesz végét is jelentené?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 16:41
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
74%
Birom ahogy az egész ország seggre ül a rezsicsökkentés miatt és hajlonganak Orbán előtt. Sajnos azért tart itt ez az ország, mert egy ilyen húzásával is levett mindenkit Orbán a lábáról. Ezt pont ezért csinálta, meg hogy ne foglalkozzunk az igazi problémákkal, amiket nagyrészt ő generált. Nézzetek már szét és ne csak az orrotokig lássatok! 10%-os rezsicsökkentés? Mire volt jó, mikor a drága kormányunk felemelte az áfá-t olyan magasra, hogy nemcsak Európában, de az egész világon nálunk a legmagasabb! Az utolsó 3 évben 30%-al mentek fel az élelmiszerárak. A munkanélküliségi ráta 13%(bocsánat,de én a közmunka nélkül számolok,Orbánék szeretik megszépíteni a kimutatásokat, ja és ezzel is Európa vezető helyén állunk), magánnyugdíjaink államosítva! Folytassam még? Mert lenne mit! A kommunistázóstól pedig csak annyit kérdeznék, hogy magyarázza már el nekem, hogy mit is jelent ez a szó, mert általában olyanok dobálóznak vele, akik nincsenek is tisztában vele. Tényleg nagyon sajnálom, hogy itt tart az ország és ennyire egymás ellen fordultak a két oldal követői, de ezt kell tennünk, hogy ne lássuk mik is folynak valójában itt az országban.
2013. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Inkább fejezzétek be, mert k*rvára nem is ez volt a kérdés. Pont emiatt tartunk ott, ahol; csak azért, mert valamiről másképp gondolkodom, ássam el magam élve. Barmok.
2013. okt. 22. 00:01
 23/30 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is folytatódna a trend, Lézer erős hátszéllel egyre jobban feltör. Erősen esélyes, hgy így vagy úgy, de Ő fogja előbb-utóbb Orbánt váltani. Szépen körbe van OV az embereikkel aknázva már most is...

Ám a tévedés joga fenntartva. :)

2013. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Kedves kérdező! Szerintem Te pontosan jól tudtad, hogy ez a kérdés mit fog kiváltani, nem értem a háborgásod. A politikai kérdéseknél erre lehet számítani, sőt előre tudni.
2013. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Lehetett rá számítani, hogy megint átmegy egymás ostorozásába a topik, de ez nem jelenti azt, hogy ezért írtam ki a kérdést.
2013. okt. 22. 15:22
 26/30 dBLOOD42 ***** válasza:
Nem, előre tolnák a következő népbutítót.
2013. okt. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező! Szerintem Te pontosan jól tudtad, hogy ez a kérdés mit fog kiváltani, nem értem a háborgásod. A politikai kérdéseknél erre lehet számítani, sőt előre tudni."

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. A kérdező nem tehet arról, hogy egyesek képtelenek érdemleges választ írni a kérdése alá.

2013. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 GubaLord válasza:

Meg akarod ölni?


Szerintem a Fidesz Viktor nélkül is ellenne.


Amúgy az a kedvencem, hogy azok közül, akik itt hőbörögnek senki sem meri vállalni még a felhasználói nevét sem.

2013. okt. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Orbán egy paprikajancsi, de sajnos, egyben meghatározó egyéniség is. A fideszkének jópár évébe kerülne, mire találnának meg egy ilyen formátumú vezetőt.
2013. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Miquel: összekevered a fideszt egy másik párttal, amelyik már évek óta nem talál épkézláb vezetőt. :)


Egyébként nem Orbánon múlik a Fidesz, hanem azon, hogy sikeresek-e, például tudnak-e nyerni a választásokon. Ha igen, akkor egybenmarad, ha nem, akkor keletkeznének viták és lehetne széthúzás, és talán lenne egy-két kilépés. A fidesz vezetésében többségben vannak kultúremberek és mellettük van egy-két törekvő karrierista.


Az első válaszoló meg hülyeséget írt, mert a balliberálisok (Fodor és társai) már rég kiváltak a pártból, Vona meg szintén kilépett már rég. Szóval nincs olyan a fideszben, hogy jobboldali meg liberális szárny.

2013. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!