Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinettek be kellene tiltani...

Szerinettek be kellene tiltani az MSZP-t, a eu-s a a bajai botrány kirobantása miatt? És ha igen akkor ez egy jogálamban hogy valósítható meg?

Figyelt kérdés

Az EU-s botránynál arra gondoltam hogy amikor szándékossan alánk tesznek az EU Bizotságnál

A bajainál pedig a videó hamísítási botrányra szertenénk célózni!

( mielött bárki gondolná nem vagyok fideszes csak egy ember akinek az ilyen ügyködések sértik az önérzetét!



2013. nov. 4. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
" ez egy jogálamban hogy valósítható meg" a választ te is tudod: sehogy.
2013. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Elég lenne a felelősöket bíróság elé állítani és örökre eltiltani a közélettől , politikától és az ahhoz kapcsolódó munkaköröktől.


Pártokat betiltani nem szokás manapság.

2013. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Az én önérzetemet a trafik mutyi sérti mégse gondolom hogy az egész fideszt be kéne tiltani mert a többség maffiázik az én zsebemre.
2013. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Erre a legegyszerűbb módszer az lenne, hogy nem szavazni be a parlamentbe.
2013. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

Először azt kellene tudni, hogy valójában ki rendelte meg ezt a videót? Aligha az MSZP. Nekik nem érdekük egy ilyen botrány, de a Fidesznek igen.

Az EU-ban sem tettek alánk a baloldaliak, csak az igazságot mondták el.

Nem vagyok MSZP párti, de nem hiszek el semmit a Fidesznek.

2013. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 bumbi02 ***** válasza:
60%

Az én önérzetemet az sérti:

- szerinettek

- eu-s

- kirobantása

- jogálam

- szándékossan

- bizotság

- hamísítás

- szertenénk

- célózni

- mielött

- illetve a vesszők hiánya.


Valószínűleg a nyelvtantanárod önérzetét is sértik, hogy évek munkája ennyit ért.



Ismételtem felhívnám a figyelmet: a piros hullámos vonalnak a szavak alatt jelentése van.

2013. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bumbi02 ***** válasza:
36%
*Ismételten
2013. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő ha szoktál kiírni dolgojat a gyakorikérdések.hu-ra akkor észrevehetted hogy nem húz allá semmit (pl.: ez sem ghfggf pedig ennek tényleg semmi értelme) Egyébként a komment szerint szerintem szocilista vagy! Vagy nem?
2013. nov. 4. 20:46
 9/24 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Én is sejtettem hogy erre nem túl sok lehetőség van! De ha az adott párt elárulja a hazát ezek által akkor sincs ilyenre lehetőség? Nézzük például Görögországot ott is betiltották az Arany Hajnalt pedig az is köztársaság és ott "csak" egy embert őltek meg (fére értés ne essen ez is nagy bűn) de itt hazaárulásról beszélünk akkor mia teendő?

2013. nov. 4. 20:50
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene betiltani egy pártot sem. Legyen szabad verseny, hogy ki tud jobbat nyújtani.
2013. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!