Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Bajnai újabb megszorításokat pedzeget? Mégis meddig akarnak még szipolyozni minket?

Figyelt kérdés

Hol élnek ezek, mikor azt gondolják van még mit lenyúzni rólunk?

Mondjuk ja, ameddig internetre telik, addig ne pofázzak.


[link]



Ja, és egyik k@csög párti sem vagyok.



2013. nov. 10. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Családellenes.


A nemzet alapegysége a család, ha ezt tönkretesszük, akkor nem lesz semmi.

2013. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tetro ***** válasza:
27%
Rém hírkeltés... Arról beszélgetni, hogy az ellenzék mit csinálna ha talán véletlen mégis nyerne... Az semmi másra nem szolgál, mint elkenni azt amit a kormány csinál. Megszorítások? Durvábbak mint a bankadó, meg a nyugdíjak lenyúlása? Ugyan már...
2013. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A lényeg nem azon van, hogy melyik népnyúzó megszorításnál lenne-ez durvább vagy kevésbé durva.


Hanem azon, hogy komolyan nem elég már semmi ennek az államnak?

Mennyi pénzt vontak már el millió helyről, ugyanakkor mennyi adót vezettek be, és mégsem elég semmi sem?


Egyszerűen hihetetlen számomra ez az egész.

2013. nov. 10. 17:59
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

A Bajnai által várt görög tragédia elmaradt, ezért kormányváltás után éppen itt lesz az ideje újabb sikeres gazdasági modelleket kipróbálni. Szigorúan az imf ajánlására, hogy még véletlenül se a kormány legyen a felelős a kudarcokért.

Ciprus, görög, spanyol, olasz soroljam még?

2013. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De ahogy láttam pont most a hír tv-n, Görögországban, Romániában is tüntetések tüntetések hátán.


Mi folyik itt? Hova tűnik a rengeteg pénz?

2013. nov. 10. 18:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Az államadósságot csak fizetni kellene visszafele. Meg azért kellenek a pénzek a közösségi szolgáltatások fenntartására, modernizálására is. Ezek rezsicsökkentéssel nem fognak menni.
2013. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig olvastam.

"például megszüntette a 13. havi illetményt, a 13. havi nyugdíjat, befagyasztotta a családi pótlékot és 25 százalékra emelte az áfát."


És azóta a másik párt vissza adta ezeket, jelenleg pedig örülhetnék 25% áfának mert jelenleg ez 27%.

2013. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ha valami megeszi a torta felét, akkor hogy fogod visszaszerezni a megevett tortát?

13 havira azért jó pár fogyasztási mutató ráépült, amikor ezt elzárták, akkor azok a munkahelyek meg is szűntek ... nem fogod már visszacsinálni

2013. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát ez az.


Nem vagyok egy gazdasági szakértő, de ilyen anyagi bázis mellett, ami a magyarok többségének van, fogyasztást sem nagyon lehet produkálni ami hozza magával a többi negatívumot.


Tehát, ha azok akik a Parlamentben ülnek állítólag értenek ahhoz, amit csinálnak, akkor miért így csinálják mégis?


Áh.

2013. nov. 10. 18:31
 10/17 anonim ***** válasza:

akinek volt már hitele és törlesztő részletei emelkedtek vagy fizetése csökkent, vagyis a hitel fizetése egyre nehezebbé vált. akkor nem az a megoldás, hogy újabb hiteleket veszek fel ...

Hátha jövőre meg tudom oldani..

A legtöbb ember ilyenkor úgy gondolkodik, hogy rendben akkor minél hamarabb meg kell szabadulnom a hiteltől, mert megfojt mert kitudja, meddig lesz munkám, meddig tudom még fizetni ... és ez működik! Ha nem esett át a ló túloldalára, akkor pár év alatt megtudja oldani és boldog lesz, hogy rendezte tartozásait és most már tud élni is.

2013. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!