Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valóvan lemondana Bajnai, ha...

Valóvan lemondana Bajnai, ha nem szavazzák meg a tervezett megszorításokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen.
2009. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Adja az Isten,hogy úgy legyen!
2009. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Megszavazzák... A politikai k...ák már lefeküdtek.
2009. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
84%
Kizártnak tartom.
2009. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fog,mivel megszavazták
2009. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Őszintén: mire lenne jó, ha nem szavaznák meg, lemondana, aztán megint még bénább kacsa lenne az ország egy ideig, mint amilyen alapból is, amíg nem találnak egy újabb kormányt, vagy amíg előrehozott választunk?


Mert meg lehet nyugodni, a Fidesznek ugyanúgy meg kell szorítania, ha tetszik, ha nem. Lehet, hogy más elosztásban, de ugyanúgy nadrágszíjhúzás lesz, bármit is mondjanak most. De ugye ha a Fidesz szorít meg, az mindjárt más, azt ugyebár hazafias kötelességünk elviselni, mert biztos az országért teszik, és nem sokáig, de ha ezek a mocskos hazaárulók, akkor aztán hőzöngeni kell, mert ők aztán sz*rnak le mindent, és csak a saját zsebüket tömködik...


Hát, gratulálok. Felvilágosultság, tájékozottság és politikai kultúra tetőfokai. Ezért áll így az ország.

2009. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó válaszoló, örömmel látom, hogy vannak itt még értelmes emberek is. Ritkaság.

Remélem, a mélyértelmű csapat nem azt a következtetést vonja le ebből, hogy aki úgy gondolkozik, mint Te, az biztos komcsi- mert van, akinek összesen ennyi fér az agyába- aki nincs velünk, az ellenünk van.

A baj az, hogy ők is szavazhatnak, és meg is teszik, így a politikai kuvvákok egy ideig még maradnak...

2009. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
pedig tipikus komcsi, méghozzá a rosszabbik fajtából ...
2009. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

20:28-as:


:)


Igazából már csak nevetni tudok a hozzád hasonlókon. Miattatok volt, van és lesz is sz*rban az ország, ami mondjuk sajnálatos, de rövidlátó, gondolkodni lusta nép nem is érdemel jobbat.

És hogy az egyik kedvenc szavadat is elvegyem tőled, kimondom én magam: hazaáruló vagyok, miután ebben az őrültségben nem vagyok hajlandó részt venni, ezért megyek is a skandináv északra, ahol értelmes emberek között élhetek tovább. Időnként persze benézek majd még ide, és tovább fogok nevetni rajta, hogy még 20 év múlva is azon cívódnak majd az utódaitok, hogy merre is kéne tovább menni, és közben meg továbbra is toporognak egyhelyben.

Jó toporgást! :)



18:40-es: Igen, én is örülök neked, és a józan hangoknak általában, bár tény, hogy egyre kevesebb van belőlük, legalábbis itt. Csak tartok tőle, hogy ha alapvető változások nem lesznek, akkor ez a jövőben sem fog változni.

2009. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is lemondana.

Nem vagyok egyik pártnak sem a híve,de elborzaszt az az acsarkodás,ami ebben az országban folyik.Eddig a Jobbikról hallottam,hogy uszít,de OV.május elsején mindekin túltett.Az,hogy elmondta a kormányról.az ellenfeleiről a szokásos szövegét,nem lepett meg, de ahogy elmondta.A régi filmhíradókban ordított így az akkori népvezér,ahogy most Ő.(esetleg nem volt józan?)

Az is érdekes volt,hogy egyes szám elsőszemélyben beszélt jónéhányszor.Őmaga a FIDESZ? Miért kell a hatalom érdekében a megosztott társadalmat még uszítani?

És a listavezetőjük nem más, mint egy megtért komcsi.A Kádár-korszakban csak az a sportoló jutott ki az olimpiára,akit a Hatalom kiengedett.Papp Laci nem mehetett.Még jó,hogy nem Pozsgai a listavezető.

Az összes Pártot,politikus elkellene küldeni,és keresni helyettük tisztességeseket.Ez azonban csak jámbor óhaj,és lassan tönkremegy az ország.

2009. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!