Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem bizarr számotokra, hogy a...

Nem bizarr számotokra, hogy a magyar baloldal három legismertebb vezetője közül kettő is milliomos vállalkozó?

Figyelt kérdés

Számomra nem hangzik túl hitelesen a egy gyáriparos szájából a szociális érzékenység meg a fel fel te éhes proletár.

Mondjuk árnyalná a képet ha a saját vagyonukból próbálnák segíteni a szegényeket akiknek most a választások előtt ígérgetnek.

Szóval az egész olyan, mint ha a helyi hentes lenne a vegetáriánus egylet elnöke.


2013. nov. 14. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tippem, hogy mind a három. Sőt, nem csak a vezetők. Sőt, nem csak a baloldalon.
2013. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Első kör a Föld nevű bolygón a falvédő után? Akkor csodálkozz még rá pár dologra.
2013. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát, Gyurcsány elég gyorsan meggazdagodott a rendszerváltás után, szerintem volt ott sok minden....
2013. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Marx is nagyiparos volt.
2013. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nyilvánvaló. Ez a politika. Az emberek megsegítése addig folyik amíg tart a választás. Ahogy Churchill mondta:Csak azt a statisztikát hiszem el, amit én magam hamisítottam. Vagy: Rengeteg hazugság van a világon és a legrosszabb benne az, hogy a fele igaz.Az ember időnként belebotlik az igazságba, de legtöbbször feltápászkodik, és tovább megy.

Bölcs ember.

2013. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Isten áldja meg mindegyik miniszter urat, aki az én munkabéremből való levonások miatt lett milliomos.

LOL

2013. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Vadkan01 ***** válasza:
42%
Ezzel még önmagában nem is lenne baj, csakhogy mindegyik lopni fog, mint állat, ha hatalomra jutnak és a nép számára hátrányos törvényeket hoznak, miközben álszent hülyeségeket beszélnek, lényegében csak az arcok változnának a kormányban.
2013. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Ezzel még önmagában nem is lenne baj, csakhogy mindegyik lopni fog, mint állat, ha hatalomra jutnak és a nép számára hátrányos törvényeket hoznak, miközben álszent hülyeségeket beszélnek, lényegében csak az arcok változnának a kormányban."


Megtehetik, nem?

2013. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Éhes proletárok :)
2013. nov. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem bizarr számotokra, hogy a magyar jobboldal három legismertebb vezetője közül kettő is egyszerű munkásember illetve földműves?

Ja! Nem is...

2013. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!