Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Felmérést végzek! Ki melyik...

Felmérést végzek! Ki melyik pártra szavaz, hány éves, és milyen az iskolai végzettsége (elég, hogy érettségi, vagy főiskola, nem kell részletezni), illetve milyen beosztásban dolgozik jelenleg (alkalmazott, vállalkozó, vezető, még tanul, stb. )?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem az érdekel, hogy milyen párttal szimpatizáltok, hanem a végzettségetek hozzá. Ugyanis sokan szó szerint lehülyézik, letudatlanozzák azokat, akik nem az ő pártjára szavaznak. Szeretném, ha most kiderülne, mi az igazság.


És kérek mindenkit, hogy vagy az igazat írja, vagy inkább semmit, mert csak úgy van értelme!


Köszönöm!


2010. márc. 23. 23:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
25 éves, BSc info diploma, most csinálom a mastert. Közben alkalmazottként dolgozom, de éppen indítom a saját vállalkozásomat is.
2010. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
33%
Csak a lényeget töröltem ki :) Szóval MDF vagy LMP, még nem tudom.
2010. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
Gimnázium/29 F/saját vállalkozás/mindenes/3 nyelvet tanultam/görög katolikus vagyok/Jobbik
2010. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
77%
ma 23:58 vagyok! ja és tiszteletben tartom a másik döntését, mert alkotmányos joga, meg mert a honfitársam!
2010. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy minden teljes választ hasznosnak minősítek! (Ha éppen erre járok. :))


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. márc. 24. 00:01
 6/42 anonim ***** válasza:
55%

18/L - egyetemista (külügyet, diplomáciát tanulok), 2 nyelvet beszélek felsőfokon, nemsokára kezdem a következő kettőt

LMP

2010. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
60%

gazdasági suliba járok 2 angolból van középfokúm most üzleti angolt tanulok (ami elég gáz legalábbis a szókincse elég nehéz megtanulni legalábbis nekem biztos az :S )

20 éves vagyok


és természetesen a Jobbikra szavazok

2010. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%

hopp a "2" az nem kell az véletlen üthettem le


ja és a suli főiskola

2010. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%

Elte Töri szak 3 félév teljesítve most passzív on vagyok mert van munka lehetőségem

utána folytatom tanulmányaimat


és Jobbik szavazó

2010. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
19 egyetemista és minden kiadásom állják a szüleim, még sose dolgoztam, ha meg elkezdek majd nyavajgok mert nem jó pénzt kereső bankigazgató vagyok, a szocpedagogiai véggzetséggemel. Sírok egy sort, szídom az országot és elmegyek külföldre jó pénzért az ingyen megszerzet diplomámon.
2010. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!