Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZESEK! Mondanatok 3...

FIDESZESEK! Mondanatok 3 olyan dolgot ami miatt jobb lett az eletetek az elmult 3 es fel evben?

Figyelt kérdés
Nem a stadion epitesre gondolok hanem amit a sajat borotokon ereztek!!

2013. nov. 21. 14:58
1 2 3 4
 21/33 bumbi02 ***** válasza:
Értem. AKkor mire fel kommunistáztok?: ) Vagy ez hogy "mi mást csináltak volna", csak a Fideszesekre használható érv?: )
2013. nov. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
21-es. Maguk sem tudják miért kommunistáznak és kiket. Nekik elég ha orbán ezt sulykolja beléjük. Orbán filozófiája az,hogy az emberek ne gondolkozzanak csak higgyék el amit beléjük beszél. Az itteni írások is ezt bizonyítják.
2013. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Öhöm. Orbán Viktor vagyok. Nem azt kell nézni, hogy mit mondok. Hanem azt, hogy mit cselekszek.
2013. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
21 esnek üzenem majd ha a te nagyapádat is agyba főbe verték volna azért mert nem akart volna belépni a tsz-be te is tudnád mi a különbség egy kommunista és egy kisz titkár között. A kettőt azért már ne említsük egy lapon.
2013. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Csak csendben jegyzem meg, az apám és a nagyapám is MSZMP.tag volt, miközben mindkettô rühellte a kommunistákat. Nagyapám az '50-es években lépett be, hogy biztonságban érezze a 6 gyerekét, de mindenki tudta róla, hogy egy normális világban kisgazda lenne...

Apám az ózdi kohászatban dolgozott. Egyszerûen több juttatása volt párttagként. Pl. mehettünk nyaralni...

Akkoriban ha nem léptél be, cs@szegettek. Jó, hogy már létezik olyan generáció, aki ezt elképzelni se tudja...

2013. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 bumbi02 ***** válasza:

21 esnek üzenem majd ha a te nagyapádat is agyba főbe verték volna azért mert nem akart volna belépni a tsz-be te is tudnád mi a különbség egy kommunista és egy kisz titkár között. A kettőt azért már ne említsük egy lapon.



Én meg neked üzenem, hogyha majd lekommunistázom azokat, akik TSZ, meg Kisz tagok voltak, akkor írogass ilyeneket. Manapság a jobboldal kezdi el folyton kommunistázni az MSZP-t, illetve sok baloldali személyiséget, miközben abban az értelemben, ahogy ők használják a "kommunista" szót, a soraikban jóval többet találni. Ezért hoztam fel azt a listát. Engem pont hidegen hagy, hogy kinek a nagyapja milyen cserkész volt.

2013. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Hát azt meg mindjárt gondoltam hogy téged csak a saját dolgod érdekel. Ezzel jellemezted saját magad. Nincs is miről beszélni.
2013. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 bumbi02 ***** válasza:
Érdekes, elkezdtél kommunistázni (hogy nem ők vannak hatalmon ), de mikor tényszerűsítettük hogy ki kicsoda,máris mentegetőzől hogy ez nem számít"kommunistának", de megindokolni nem tudod, hogy akkor az MSZP mitől kommunistább, inkább megsértődsz,és személyeskedsz! Felelőségteljes, tudatos választópolgár!:))
2013. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hát hogy volt pl. egy Pufajkás Horn Gyulájuk hogy csak egy nevet említsek.
2013. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ördögöd van 24-es! Ha nem is agyba-főbe verték de elhurcolták szibériába. Anyám azóta sem tudja hol van eltemetve. De nem hiszem hogy erről az MSZP tehet. Lehet hogy pont olyan típusú emberek vitték el,akiknek ma a seggét nyalod!
2013. nov. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!