Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nagyon gáz? Mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nagyon gáz? Mondanátok jobb ötletet?

Figyelt kérdés

2 éves egyetemista vagyok. Szeptemberben összeköltöztünk a párommal egy albiba (3év együttjárás után), de szakítottunk. Egy barátnőmnél lakok azóta, de ma felhozta, hogy találtam-e már albit.

Az a helyzet, hogy nem vagyok annyit ebben a városban, hogy érdemes legyen ezért albit fizetni.

Az új párom azt mondta, hogy ha meglesz az új munkája (kb. december körül) akkor szeretne összeköltözni (egy másik városban él + kamionos, keveset tudunk találkozni).

Próbálkozok bejutni addig is a kollégiumba, de amíg nem sikerül, addig gáz lenne, ha a volt albinkban aludnék, mikor korán kezdek?

Csak hogy legyen egy hely a cuccaimnak, meg az órák közti időt eltölteni valahol és aludni. Megkérdeztem a volt párom, őt nem zavarja. Mindenképpen tisztáznám, hogy ettől köztünk nem változik semmi, de akkoris, ezt én is érzem, hogy nagyon gáz. De nem tudok jobbat. A bejárás napi szinten túl sok lenne. Csak decemberig kellene valahogy kihúznom :/


Ötletek?


2013. okt. 27. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát húzós, de egy hónap, nem olyan sok idő. : )

Miért szakítottatok, ha szabad kérdeznem?

2013. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőség..akko te sem tudsz másr tenni szerintem cinkes hogy a volt baratoddal laksz majd együtt..de hátha megint összejöttök:) vagy ha nem jóba lesztek:)
2013. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most is jóban vagyunk, csak nem szeretném azt sem, hogy azt higyje, hogy újra össze akarok vele jönni. És azt sem szeretném, ha az új párommal lenne ebből gubanc. Nem is tudom, hogy azzal teszek-e jobbat, ha elmondom neki, vagy azzal, ha nem. :/
2013. okt. 27. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a volt barátnőm még fél évig együtt lakott az exével, amikor mi járni kezdtünk. barátnőm barátnőjéé volt a lakás és hárman laktak ott, de közben már velem járt. tönkre is vágta ez a kapcsolatunkat. szóval óvatosan ezzel, mert az új pasid nem érdemli meg hogy kúrogass éjjelente nosztalgiából az exxel. én emiatt már több nőben nem bízom meg. ostoba qrva mind.
2013. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csinálnék semmit az exemmel még csak nosztalgiából sem.

Nem kockáztatnám semmi hülyeséggel a kapcsolatunkat, és úgy gondoltam, inkább beszélek az új párommal, hogy mit szól hozzá. Aztán ha nem tetszik neki az ötlet, akkor inkább bejárok. Végülis csak 2 hónap, abból már csak 1 szorgalmi időszak :)

2013. okt. 27. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Míg találsz lakóhelyet, közben talán magyarul is megtanulsz: albérlet.


Talizol a barival, és albit kerizel?


Megerőszakoljátok a magyar nyelvet! :((

2013. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!