Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyire tartjátok valószínűne...

Mennyire tartjátok valószínűnek ezt az eredményt jövőre?

Figyelt kérdés

1. Fidesz - minimális (pár %-os előnnyel)

2. MSZP-EGYÜTT-DK

3. Jobbik 6-8 %

4. LMP 5-6%

Többi nem kerül be.


2013. nov. 28. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, hogy ez lesz a vége, bár szerintem a jobbik olyan 15% körül fog teljesíteni.
2013. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Az teljesen kizárt hogy a Fidesz nyerjen, az MSZP pedig még ha be is kerül a parlamentbe, hogy nem másodikként az biztos.
2013. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jobbik és a baloldal 10-15 %-on lesznek holtversenyben. LMP sztem nem fog bejutni, maradék Fidesz lesz.
2013. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a sorrend stimmel, csak az LMP 3% körüli eredménnyel be se jut, és a Fidesz nem pár %-os előnnyel nyer, hanem többel, csak az a kérdés, lesz-e egyedül 2/3-a, persze nekik mindegy, mert amit kell, addig megszavaznak. A Jobbiknak reális a 6-8%, mert a Fidesz már kifogta a szelet a vitorlájából.


Hozzáteszem, az csak rosszabb lenne, ha nem a Fidesz nyerne, mert bebetonoztak egy rakás embert és törvényt, és így más párt nem tudna kormányozni 2/3-os többség hiányában. Magyarországon csak az segíthet, ha összeomlik teljesen összeomlik a gazdaság, és így bukik a Fidesz, utána lehet bíróság elé állítani őket, nem, nem a normál lopásért, mert azért bármely politikust lehetne, hanem a manyup államosítás és a trafikmutyi, szerencsejáték mutyi, és a többi hasonló ügy miatt.

2013. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De persze nem fog összeomlani a gazdaság, hanem lassú lemaradás lesz, ugyanis a világgazdaság már kilábalásban van. Mi az örmény és az argentin modell keverékét fogjuk követni...
2013. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De jót röhögnék ha a Gyurcsótány-Libajnai-Fegyházi triumvirátus még csak parlamentbe se kerülne. :)
2013. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért az elég valószinűtlen, hogy nem kerülnének be a baloldaliak. (Bár még pár kis törvénymódosítgatás, és kitudja) Az LMP-t lehet hogy túlmértem. Lehetséges, hogy a választások előtti hetekben napokban, ő is odacsapódik az összefogáshoz, hogy biztosan bekerüljenek, mert lehet nem érik el egyedül az 5%-ot. A Jobbiknak szerintem nagyjából jó a 6-8%, sok radikálisabb szavazójuk elpártolt tőlük, csalódtak. A 4K-t kihagytam, ezek önállóan indulnak, vagy szövetségben? Önállóan szerintem 1-2 % menne nekik. A kommunista párt még az %-ot sem éri el, lehet listát sem tudnak állítani.
2013. nov. 28. 11:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Vona azt mondta, aki a baloldalra szavaz, az egy csomagban kapja vissza Gyurcsányt-Mesterházyt-Bajnait.
2013. nov. 28. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Vona azt mondta. Más meg mást mondott. Mindenki azt hallja meg ebben a nagy ordítozásban, amit akar. Éppen ezért nincs mit megbeszélni. A válasz legfeljebb azt fejezi ki, hogy az illető melyik párttal szimpatizál. Aki realista, nem tippel, mert tudja, hogy a változás bármilyen irányban túl nagy lehet a jó tipphez.
2013. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Vonának ebben igaza van, Neked, kérdező pedig abban, hogy nem kell aggódni a baloldal-LMP kombó miatt. 2014-re úgyis összehordja a szél a szemetet.


Én a Fideszre szavazom, mert (bár nem értek egyet az önmegsegítésen alapuló politikával...) nem tudok jobb alternatívát. A többi vagy csürhe vagy kormányképtelen bohócok társasága.


Szerintem nincs ma MO-on egy olyan személyiség sem, akire fel tudnánk nézni. Kellene egy karakterisztikus miniszterelnök, aki nem volt kommunista, nem a ballibek pénzelték a taníttatását, nem a saját és barátjai érdekeit nézi, nem szélsőséges stb. Ilyen ember ma nem létezik a politikai életben.

2013. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!