Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 3éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 3éve vagyok együtt a párommal! /vagyis voltam/ ugyanis ma kidobott, tegnap kihuzták eőről a fogamat szóval most az látható ameddig nem lesz potolva! Valószinűnek tartjátok hogy amiatt. Csúnyának tart és undorodik tölem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem azt mondta hogy nem de más indokot nem adott
2010. márc. 12. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha emiatt kidobott 3 év után, akkor szégyellje magát! Nem hinném egyébként, hogy ez lenne az oka, talán kihűlt a kapcsolat és ez rátett egy lapáttal.
2010. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez cinkes.ha úgy ismered a barátodat,hogy a külsőség a legfontosabb számára,akkor lehet,hogy van az elméletedben valami.
2010. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
lehet kicsit megriadt amikor rámosolyogtál...
2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
21.23 xD
2010. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

én ugy ismerem magamat hogy a külső fontos: aztán nagyobb fonotsságú a belső; de csak a külső után, tehát ribancok kiméljenek...


F/16

2010. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát egyik percről másikra ? fura nem ? :S

mer közölné veled 3év együttlét után ha már nem érez iránad annyit

2010. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!