Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, valószínűnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valószínűnek tartjátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogyha személyesen ismerkedtek, akkor pl. 70-30 százalék a külső belső közötti arány fontossága (és esetleg emiatt a csúnyább fiúk örökre a "barát kategóriában" maradnak), míg ha neten ismersz meg valakit, úgy hogy egész megszereted (de nem látsz róla képet), akkor mondjuk már 40-60 lesz ez az arány?
2010. dec. 22. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, valamennyit számít... Ugyanakkor neten keresztül teljesen másmilyennek ismersz meg néha embereket...
2010. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Peston ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, de úgy veszem észre, hogy sok lánynak a belső a fontos, így ha előbb megismer valakit belül, és lát egy képet róla, nem fogja zavarni, ha ronda, mert szereti azt az embert, aki. Ha előbb külsőre látja, azzal nyilván nem fog kezdeményezni semmit, pedig lehet hogy egy remek embert szalaszt el. Nem véletlen mondják, hogy a külső nem minden... :) Ergó bőven lehetséges az arányfordulás.


18/F

2010. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A netes ismerkedés nem őszinte. Az emberek szinte szerelmesek lesznek egymásba a neten, mégsem lesz belőlük kötelezően pár, amikor találkoznak. Ilyenkor jön a "neten más vagy" és hasonlók, ami kb annyit tesz, hogy nem tetszel.

Az arányok sosem változnak, csak az idő más.

2010. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lóf.szt. Én nem vagyok lányból, de ez nem így működik. Neten ismerkedésnél is első, hogy hol a fotó? Én is ismerkedtem fotó nélküli lánnyal. Tényleg nem volt szép. Meg más is szólott ellene. Kétszer találkoztunk, és annyi volt. Megtanultam, hogy ha valaki eleve nem is meri felvállalni magát, az olyan is: nem szép és önbizalom-hiányos. Ha ráadásul épp a pasi nem magabiztos, azt nem csipázzák a csajok.

27f

2010. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként azt mondom, hogy az otthonülő netes lányoknak is más az izlésük, meg a nem otthon ülő lányoknak is más az értékrend. Aki neten ismerkedik inkább, nyilván többre fogja taksálni a belsőt, míg a bulizósabb lányok (nem rossz ízzel mondom a bulizósabbat), számukra szerintem először a külső a fontos, aztán az első megszólaláskor arányosítanak. Szóval egál, mert egyik oldal ez, másik az. Megjegyzem szerintem a nem netes lányok (bár nincs sok tapasztalatom) sokkal életrevalóbbak. Már csak azért is, mert több időt töltenek "terepen".
2010. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A külső igenis számít, sokat!Nem az,h szép vagy-e, vagy kigyúrt vagy-e, hanem az, hogy mennyire talállak vonzónak, kívánatosnak. A testiség ugyanis a kapcsolat egyik legfontosabb pillére, és csak szeméyes találkozáskor lehet meggyőződni arról, hogy mennyire működik a kémia...
2010. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
régebben még jónak tartottam megismerni barátnőm haverjait mondjuk msnen, legalább nem jüövök zavarba. viszont neten keresztül akarva akaratlan mindenki más!!! én csak élőben vagyok hajlandó ismerkedni! arról nem is beszélve hogy sosem tudhatjuk ki ül a gép másik oldalán=/
2010. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!