Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik (volt) a legjobb...

Melyik (volt) a legjobb kormány a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 00:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Horn-kormány (1994-1998) és a Bajnai-kormány (2009-2010).
2013. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy az első írja.
2013. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
15%
egyik sem
2013. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

persze, hogy a kommunistáknak horn és bajnai a jó!

de nekem nem, nekem a fidesz komrányok tetszettek!

2013. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Tévedsz! A kommunistáknak a mostani kormány a jó. Az országnak valóban a Horn és a Bajnai kormány volt a jó! Van akinek az ország érdeke az első és nem az hogy mikor nyalhatja orbán seggét.
2013. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Horn kormány azért, mert elinflálta a fizetésünket és a magyar vállalkozókat tönkre tette.

Bajnai kormányzása alatt volt -8% negyedéves visszaesés is. Mostani fidesz kormányt mivel is szokták támadni:?

Tavaly -1,7% volt a negyedéves visszaesés, ami idén +1,8% növekedés követte!

Jelenlegi kormánynak milyen nehézségei voltak, amivel Bajnainak nem kellett foglalkozni.

1. költségvetést 3% alatt kellett tartani, mert komoly pénzektől eshettünk volna el ( ráadásul az unió nyomására túl teljesítettük a hiánycélt! (tavaly 1,9% volt 3 helyett!)

2. imf hitelt vissza kellett fizetni, ezekre meg kellett találni a forrásokat.



Akkor gondolkodjon el Bajnai -8% esésén és a következő negyed év 1% eredményén!

Komolyan ezt tartjátok eredménynek?

2013. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
48%

Hogy ne mondhassátok azt, hogy nem tudom miről beszélek ...

[link]

Aki Bajnai eredményeit jobbnak tartja, mint a jelenlegi kormány eredményeit, akkor ott komoly gondok vannak!

Mindkét kormány legmélyebb visszaesését választottam ki.

-8% után +1% vagy

-1,7% után +1,8% ( ez a legutóbbi negyedéves adat), párhónap múlva ide lehet hozni a -2,7% t is!


Bajnai semmivel se jobb a mai kormánynál, sőt sokkal károsabb volt!

2013. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Mit pattogsz utolsó? Nem bírod elviselni, hogy valakinek nem jön be a burzsujpárti Fidesz, amelyik mások eredményeivel fényezi magát, és összes baklövését az előző kormányokra keni? Írd ide, hogy neked Orbán kormánya jön be, aztán -részedről- válaszoltál a feltett kérdésre.
2013. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%

" Mit pattogsz utolsó? Nem bírod elviselni, hogy valakinek nem jön be a burzsujpárti Fidesz, amelyik mások eredményeivel fényezi magát, és összes baklövését az előző kormányokra keni? Írd ide, hogy neked Orbán kormánya jön be, aztán -részedről- válaszoltál a feltett kérdésre."


Érdekes érveimet pattogásnak értelmezni ... mások is kifejtették miért tartják jónak xy kormányt én csak kifejtettem, hogy érveik teljességgel hibás adatokra tényekre alapozzák !

Te érvelésed pedig kimerült a személyeskedésben, ehhez külön gratulálok.

Ha látok valakit szembe menni a forgalommal, akkor emberi kötelességnek érzem szólni neki, hogy "helló" nem mindenki buta csak a te tanultad rosszul a kreszt. Ezért fontos a tényekre alapozni az érvelést...

2013. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
34%
Az Antall-kormány.
2013. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!