Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik (volt) a legjobb...

Melyik (volt) a legjobb kormány a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 00:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

" Szerintem is Horn - és Bajnai kormányok voltak eddig a legjobbak.

17-es, iszonyat buta vagy."

Nem tudom ki a butább, aki megfogalmaz valamit vagy az aki meg se tudja fogalmazni inkább a válaszoló személyét sértegeti. Gratulálok!

2013. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
68%
A Bajnai.
2013. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
a porschém kormánya.
2013. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
43%
Tudod,ha orbán barátod állít valamit,azt sem ártana tényekkel alátámasztani.
2013. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Mi az amit nem támasztottam alá hiteles adatokkal?

Még csak nem is kormányzati portál még csak nem is magyar portállal példálózok...


Ezek a források szintén levannak hivatkozva ennél hitelesebb adatokat tényeket nem igen tudsz találni!


[link]

tessék csodálkozz rá a világra!

2013. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
81%
A 2010-es kormány váltás idején +1,3% volt a magyar GDP( 2009-ben -6.7% volt, így egy év alatt ez 8%-os növekedést jelent), az Orbán kormány 2012-ben ezt tornázta le a Nemzeti Együttműködés Rendszere keretében -1,7%-ra( Ez meg 2 év alatt 9,7%-os csökkenés)Forrás:DUIHK, KSH. Szóval: Az ország és lakóinak érdekeit messze a Bajnai kormány szolgálta jobban. Orbánisztánban csak az államadósság növekszik.
2013. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 nagyontamas ***** válasza:
Kedves 25 először is köszönöm, hogy beadtad ezt a linket! Ha már mondtad rácsodálkoztam a világra, megnéztem kedves szomszédunkat Ausztriát [link] és a Bajnai idejében azonos tendenciát találtam, csak nálunk nem -6, hanem -8 volt a mélypont. A különbség az Orbán kormány idején szembetűnő, mert ott sikerült újból -2,7% os recesszióba süllyeszteni a gazdaságot, míg a sógoroknál szó sincs recesszióról.
2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Balla Atilla válasza:
az amelyiktől a legjobban független tudtál lenni! mert csak addig zavarhat meg tégedet, amíg elhiszed, hogy tehet ellened, de nem baj ha ezt sem érted meg!!! sok szerencsét az élethez és bátor magadra találást!
2013. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Bsora válasza:
Kedves kormánypártiak! Van fogalmatok róla, hogy mennyi a munkanélküli, hogy hányan éheznek? Ezeknek is utána lehetne nézni sok más mellett, talán halgassatok pártatlan hozzászoláskat is szakértőkől, ha számít más véleménye egyáltalán, vagy olyanok vagytok, mint a pártotok? Rengeteg ismerősöm szenved a munkanélküliség miatt, tanult, szakmás emberek, akikre ráfogják, hogy nem akarnak dolgozni,köztük párommal :-( A Horn kormány, a kérdésre válszólva.
2013. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 karpatia75 válasza:
Gyurcsány az tudott a legjobban táncolni. Ha elmegy megnyer egy xfactort :D
2013. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!