Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik értelmesebb szimpatiz...

A Jobbik értelmesebb szimpatizánsai nem érzik úgy, hogy a kevésbé értelmes szimpatizánsok lejáratják a pártot és ezzel a párt szavazatokat veszít?

Figyelt kérdés
Én sajnos úgy látom, hogy a szimpatizánsokkal szembeni ellenszenv váltja ki azt, hogy sok ember nem szavaz a Jobbikra.Itt az indok nélkül támadókra gondolok. Azokra, akik, ha nem értesz velük egyet, mindennek elmondanak. Kíváncsian várom, hogy a normálisabbaknak mi erről a véleménye.Köszönöm a véleményeket előre is.

2014. jan. 11. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudod, minden párt leginkább azokat akarja megszólítani, akik a legtöbben vannak.

Az értelmes emberek minden pártban kisebbségben vannak.

Így a pártok a butább embereket akarják megszólítani és őket elnyerni.


Az értelmesebbek általában nem hangoztatják állandóan pártszimpátiájukat.

2014. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
MSzP meg Fidesz nyugdíjas szavazók többsége sem IQ bajnok... Csak más korosztály és más jelszavak :)
2014. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
És az értelmes balosokat nem zavarják az állandó nácizók, magyarfikázók, satöbbi?
2014. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valóban..de egyik sem k@mcsizik, l@bsizik, zs@dózik, h#zaárulózik, mondd el mindennek, ha nem értesz velük egyet.Viszont sajnos a jobbikosok itt néha nyomdafestéket nem tűrő kifejezésekkel illetnek másokat.
2014. jan. 11. 23:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Azok inkább "mélymagyaroznak", de a nácizás is előfordul.

De lehet éppen csak fröcsögésbe megy át a dolog.


Hülyék mindegyik pártszimpatizáns között vannak.


Én is voltam már fidexes, pedig idáig egyszer sem szavaztam rájuk! :)

2014. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

De, úgy érzik.

Viszont nem tehetnek semmit ellenük.

2014. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ugyanis akinek van egy kis sütnivalója, az nem a szavazókra figyel hanem AKIKRE szavazni akar. Nemazt nézi mit mondanak róluk, hanem mit tesznek.Akik meg itt fröcsögnek mondanak egymásra mindent azok saját magukat minősítik. Szóval nem érzem, hogy szavazatok dőlnének el.
2014. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem a szavazó ül a székben, hanem az akire mindannyian szavazunk, mert ugyan mások vagyunk, de a célunk közös.

Nekem meg az ellenszenves ahogy a baloldal mindig rá startol az aktuális leginkább manipulálható csoportra.

Kezdték anno a cselédekkel,munkásokkal.

Utána jöttek a proletárok, rendszerváltás után a nyugdíjasok, majd most a kisebbség. És miért? Mert az értelmiség sosem szavazott a balosokra, ugyan is a komcsik mindig üldözték őket vagy mint szükséges rosszként kezelték őket.

Én úgy vagyok evvel hogy ha egyszerű ember is valaki, de ha annyi tartása van hogy magyarként rendes magyar pártra szavaz, nekem annyi már elég.

2014. jan. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos, én sem tudok elvonatkoztatni attól, hogy a párt szimpatizánsainak többsége nem szimpatikus. Persze ismerek normális jobbikosokat, de ez nem az általános megállapításom róluk. Engem ezen viselkedési forma taszít és mivel ezt látom, ez a párot sem teszi nekem szimpatikussá. Lehet erre irányul a "szélsőségesektől" való megszabadulás gondolata is.
2014. jan. 12. 10:45
 10/12 A kérdező kommentje:
pártot
2014. jan. 12. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!