Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Teljesen meghülyültem, hogy...

Teljesen meghülyültem, hogy most az LMP és a Jobbik között vacillálok (melyikre szavazzak majd)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a két párt ég és föld, nekem mégis választanom kéne mert nincs olyan ami LMP és Jobbik közös szintű, konzervatív liberális párt, amire tudnék szavazni. Nekem meg az kéne mert én ilyen vagyok.
2014. jan. 15. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán azt kéne nézni, kik képviselik a z ország érdekeit. Ha persze csak e kettő között keresgélsz, lehet, hogy "nulla találat" lesz az eredmény.
2014. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem egyedül vagy. Az LMP-re azóta teljesen máshogy tekintek, amióta kitisztult és a férgek kihajtódtak. Nem feltétlen értek egyet mindenben velük, de sajnálom kicsit azt a néhány bennmaradtat, mert lehet hogy ők tényleg hittek abban amit csinálnak, és azon ritka kevesek közé tartoznak akik valóban idealistán politizáltak. Sajnos a realitás pont el fogja őket söpörni. Az őszinteség a (reál)politikában halálra van ítélve.
2014. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

moma - bokros lajos. ők azt hiszem pont "konzervatív" liberális párt. jobb oldali, nem kirekesztő, európapárti.


a liberálisok - fodor gábor inkább szoclib párt lett.

2014. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
3-asnál a pont, de az a helyzet, hogy ha az lmp-re vagy a jobbikra adod le a voksod, akkor orbánt tartod hatalmon
2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Négyes: A te szempontodból teljesen mindegy, hogy kire szavaz, mert egészen biztos, hogy így is, úgy is Orbán marad. Megnézel egy közvélemény-kutatást és ez jön ki.
2014. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Galamb András ***** válasza:
A Fidesz mindenhol vezet a közvélemény kutatáson csak az a kérdés 2/3 meg lesz-e neki. Koalíció szempontból kivel tudna kormányozni.
2014. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan pártra szeretnél szavazni, aki még nem szerepelt le, akkor csak ebből a kettőből választhatsz...
2014. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"3-asnál a pont, de az a helyzet, hogy ha az lmp-re vagy a jobbikra adod le a voksod, akkor orbánt tartod hatalmon"


bokros megmondta hogy teljes összefogás kell. kampányolnak is. szeritnem úgysem fog megtörténni mert ahhoz túl önző az e14+mszp. azt is megmondták hogy ezesetben nem indulnak. és hogy sajnos a részleges összefogásra kell szavazni. ezzel szemben rengeteg látszatpárt (pl liberálisok) inkább indulnak a választáson hogy valamit kapjanak, náluk nem a haza érdeke az első. mondjuk lassan melyik pártnál nem a haza érdeke az utolsó...



"Ha olyan pártra szeretnél szavazni, aki még nem szerepelt le, akkor csak ebből a kettőből választhatsz..."


ez nem igaz, akkor sem, ha a pártokat azonosítod a vezetőikkel. de a legtöbb ember tényleg csak 4-5 pártot ismer.

2014. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"de a legtöbb ember tényleg csak 4-5 pártot ismer."


Tudod mit, ha 5-nél több listára lehet majd szavazni, jövök egy sörrel, jó? ;)

2014. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Én a Jobbikban bízom, bennük még nem csalódtam. :)
2014. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!