Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Teljesen meghülyültem, hogy...

Teljesen meghülyültem, hogy most az LMP és a Jobbik között vacillálok (melyikre szavazzak majd)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a két párt ég és föld, nekem mégis választanom kéne mert nincs olyan ami LMP és Jobbik közös szintű, konzervatív liberális párt, amire tudnék szavazni. Nekem meg az kéne mert én ilyen vagyok.
2014. jan. 15. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Annyira nincsenek messze egymástól, főleg, hogy a Jobbikból is kezd kiválni a szélsőségesebb társaság és így egyre lazább a párt.

A legutóbbi kampányvideójukban például LMP kampánynak is elmenne, ha a "Jobbik" szót kicserélnék minden egyes alkalommal LMP-ra.

http://www.youtube.com/watch?v=NsGMVuzvJiI

2014. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

"Tudod mit, ha 5-nél több listára lehet majd szavazni, jövök egy sörrel, jó? ;)"


pártokról beszéltünk, nem listáról


"Annyira nincsenek messze egymástól, főleg, hogy a Jobbikból is kezd kiválni a szélsőségesebb társaság és így egyre lazább a párt.

A legutóbbi kampányvideójukban például LMP kampánynak is elmenne, ha a "Jobbik" szót kicserélnék minden egyes alkalommal LMP-ra. "


szerintem schiffer nem mondana olyanokat hogy vissza kell szorítani a cigányok szaporulatát, meg listázni kell a zsidókat.


ettől eltekintve tényleg hasonlít, mint medve a biciklihez.

bármelyik pártot el lehet adni gagyi reklámvideóval.

2014. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"pártokról beszéltünk, nem listáról "


Márpedig nagyjából elegendő tisztában lenni a listákat indító pártokkal, a többit, állítom, egyetlen ember sem ismeri részletesen. Ha elég embert megfognak ahhoz, hogy összegyűjtsék a kellő ajánlást, akkor elég a tömegeknek is tudni róluk. Senkitől nem várható el 150 inaktív párt részletes ismerete.

Ha pedig nem a listákat, hanem a listaállító pártokat nézzük, akkor lehet, hogy lesz akár 8-9 is, ami azért nem nagyságrendi eltérés a 4-5-höz képest...

2014. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Márpedig nagyjából elegendő tisztában lenni a listákat indító pártokkal,"


az is egy vélemény, ha elég nekünk fidesz-mszp közt ingázni odavissza.

2014. jan. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy bármelyik párt is képviselné az érdekeidet, akkor ne szavazz senkire.
2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23:32

Nézz meg egy 2010 -es LMP kampányfilmet ( http://www.youtube.com/watch?v=f39uanvUMNI ) és egy 2010-es Jobbikosat ( http://www.youtube.com/watch?v=CDiUs_7RRzQ ). Az új Jobbikos videó sokkal jobban hasonlít hangulatában, képvilágában, szövegében a régi LMP videóra, mint a régi sajátjukra.

2014. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hülyültél meg. 4 éve én is ezt tettem és a Jobbik mellett döntöttem. Szavahihetőbbnek véltem és szakmailag közelebb is éreztem őket. A vízenergia okán, hogy támogatják azt nem csalódtam bennük. Az LMP-vel pedig azon a téren nézett különbségei vannak. Pedig értelmes indok, melyet egy hozzáértő 5 perc alatt cáfol nincs a tarsalyában senkinek.
2014. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!