Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A baloldali összefogáshoz már...

Galamb András kérdése:

A baloldali összefogáshoz már csak 800 ezer választó hiányzik ez valóan olyan kevés vagy ez már behozhatatlan?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát igazából nem tudom h ez a szám mennyire hiteles én is olvastam már h elvileg ennyi a különbség, hát ha ennyi azért ez nem sok simán behozható.
2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem rég mondták be az ATV nél
2014. jan. 16. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

A 800ezer a teljes választópolgárok 20%-a.

Ennyi embert a büdös életbe nem fognak maguk mellé állítani.

2014. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi választásokon az első frdulókban ~5,5 millió szavazó volt (65% körüli, inkább nagyobb részvételi arányok), ez a 800 ezer ennek nagyjából a 15%-a. Ez szerintem elég nagy szám.
2014. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jobbiknak és a egykori Gyurcsány kormány újraegyesülésének együtt még mindig kevesebb támogatója van, mint a fidesznek.

Pedig elég valószínű, hogy csak ezek a pártok fognak bejutni a parlamentbe.

2014. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem találnak ennyi embert, most hogy a teljes gyurcsány kormány ott vigyorog közöttük az szdsz-es haverokkal. Akkor voltak hülyék, amikor elhitték ferike fizetett kommentátorainak, hogy csak akkor sikerülhet ha őt meg a haverjait is beveszik a buliba.
2014. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha beviszik a Jobbikot és elérik, hogy a szavazók ne egy emberként küldjék el az anyjukba, akkor a különbség úgy behozható mértékűre zsugorodik, vagyis akár nyerhetnek is.

Csak erre semmi esély, de arra sincs hogy a a magát demokratikusnak nevező összeborulás elszedje a Jobbik komplett szavazótáborát és a Fideszéből is csipegessen, vagy a a mostani kormánypártról nyúljon le annyit. Olyan kampányt mg nem tudnak lebonyolítani, ami cirka 15%-al növelné a választási hajlandóságot, ráadásul csakis az ő javukra dolgozzon.


A baloldal az idei választást elbukta, örülhetünk annak legfeljebb, ha az újabb kétharmadot megakadályozzák.

2014. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem várjuk meg a végét. Volt itt már 2002-ben a választásokig beképzelt, aztán sírásra lebiggyedt szájú Orbán... Hasonló sikert kívánok neki ez évre is.
2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Soha ne teljesüljön ez a vágyad.
2014. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. mint Debrecen lakossága 4x. :D Szerintem, az nem olyan kevés. :P :)
2014. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!