Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Még mindig vezet a Fidesz a...

Még mindig vezet a Fidesz a közvél. Kutatások szerint. Jól gondolom, hogy ezek többsége nem Fidesz-fan, hanem inkább a baloldal visszatérésének ellenzői?

Figyelt kérdés
Kisebb rossz alapon inkább a Fideszt támogatják, mint a Gyurcsány-féle koalíciót.
2014. jan. 30. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
A Fidesz-nek van kb.2 milliós elkötelezett szavazótábora,ők minden ők bármi történik akkor is rájuk szavaznak,és a bizonytalanok közül is meg tudnak nyerni kb 500 ezer embert.Biztosan sokan vannak akik a "legkisebb rossz" miatt választják Orbánékat,mert a szocik még rosszabbak lennének.
2014. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Galamb András ***** válasza:
60%
Én is leírtam én se akartam a Fideszre szavazni. De ahol Gyurcsány van arra már nem szavazok. Fidesz vagy Jobbik nem tudom még.
2014. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

A haverom közvélemény kutatóknak dolgozik. Ő nem kérdezi meg senki, mivel a legtöbb ember úgy se mond semmit, hanem kitölti az 1000 kérdőívet, úgy ahogy a főnöke mondja neki.

Ennyire megbízható közvélemény kuatás.

És mivel magánszemélytől kérdezték meg a véleményét, az állam, nem is kérdezheti meg Pista bácsit, hogy ezt valóban ő mondta ezt. Ez benne a legjobb.

A fidesz nagyot fog perecelni a választáson. Közel 1000 emberrel dolgozok együtt közvetve, de egyik se fidesz rajongó :D

2014. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Egyszerűen mert nincs normális ellenzéki párt. Ha lenne, a kutya nem szavazna a fideszre a pár birkán kívül.
2014. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem biztos. A Fidesz szavazói bevallják, hogy kire akarnak szavazni, de mások nem. Főleg,ha olyan helyen dolgoznak, ahol Fideszesnek kell lenni. Van ilyen ismerősöm néhány.

A Fidesz 49 %-os, az Összefogás 36. Ez nem akkora különbség. A bizonytalanok pedig nem valószínű, hogy a Fideszre szavaznának.

2014. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló úgy gondolja mesterien hazudott. Annak örülök,hogy hazudott.
2014. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az hogy azért szavaznak a fideszre mert nem akarják újra a baloldalt azt téged mért vigasztal?
2014. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A harmadik válaszoló úgy gondolja mesterien hazudott. Annak örülök,hogy hazudott."


Hogy szerinted, mi a hazugság, meg mi a valóság. Azok, akik nem élnek narancs felhőben sokszor látják a fidesz által prédikáltak közt meg a valóság közt tátongó szakadékot.

Remélem is, hogy te szerinted hazudok. Mert annál nagyobb lesz a perecelés.

Vikor nem oktalanul fél 2002-ben láthatta a kamu közvélemény kutatás eredményét :D

2014. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
majd április 7.-én vissza térünk erre!
2014. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-aska, 2002-ben a közvélemény kutatók igaz, hogy a fidesz győzelmét hozták ki pár %-kal, de pl. a medián csak 1% különbséget mért az mszp és fidesz között... szóval,ugye, hogy milyen jól mérnek és 3-4%-os hibahatáron belül mozognak?! a jobbikot 14 %-ra mérte a medián 2010-ben, mennyi is lett? 16, 67%? tudsz számolni drága barátom?!?!!
2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!