Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A baloldali Összefogásnak...

A baloldali Összefogásnak milyen konkrét programja van, azon kívül, hogy "Orbán takarodj! "?

Figyelt kérdés

Nem piszkálódásból kérdezem, hanem tényleg érdekel.


Tudunk valami konkrétumot arról, hogy ők milyen fontosabb kormányzati intézkedéseket hoznának, ha hatalomra kerülnének?


Én igazából csak a többkulcsos adózás visszaállításáról hallottam.



2014. jan. 26. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Igen,csődbe akarják vinni az országot.
2014. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Fidesznek milyen konkrét programja van, azon kívül, hogy "Gyurcsány takarodj meg elmútnyócév" ?


Csak mert, amilyen ámokfutást eddig bemutattak, az nem nevezhető programnak. Adókat én is betudok vezetni, ahhoz nem kell diploma.


Félre ne érts, nem védem a baloldalt, de ilyen kérdéseket általában fideszesek tesznek fel...

2014. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Ezt olvasd el itt mindenre választ kapsz.


[link]

2014. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Könkrét program? Az nem volt még elég, hogy Gyurcsány a nép közé lövetett?
2014. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen még nagyobb teret akarnak adni a kizsákmányoló bankoknak, multiknak, oligarcháknak, tehát a pénzügyi háttérhatalom szervezeteinek. Az Együtt pm-et nem véletlenül Soros pénzeli Amerikából. De a sok birka még ezt se tudja.
2014. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Nemtom, viszont ennél jobb program nem is igazán kell. Ha Orbánt egyszer kitakarítják a rend magától is helyreáll.
2014. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Pedig ez szerintem csak provokálás. Ha lennél annyira értelmes és rákerestél volna a neten, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. Semmiből nem tartott volna tovább, mint ide írni.
2014. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
*Ha sikerül Orbánt egyszer
2014. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem mintha Orbánnak lett volna programja annó: Gyurcsány takarodj! Most pedig: elmúlt 8 év, bukott baloldal.

Remélem nekik nem adatik meg a 8 év.

2014. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

"Az nem volt még elég, hogy Gyurcsány a nép közé lövetett?"


A randalírozó csőcselékkel mindenhol a világon így járnak el.

2014. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!