Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ennyien utálják a fideszt,...

Ha ennyien utálják a fideszt, akkor miért fog mégis nyerni a többség szerint?

Figyelt kérdés
Én is utálom az mszpvel együtt és nem is kívánok egyikre sem szavazni..Ha mindenkinek ez a véleménye, akkor mégis, hogyan nyerhet a fidesz? ..és miért vizionálja ezt a nagy többség?

2014. febr. 2. 18:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nah ha az mszp jön, akkor megint kezdődik az osztogatás a munkanélkülieknek meg a ci@óknak...Az tök jó lenne, az adófizetők pénzéből...A mszp inkább ne jöjjön... Akkor inkább maradjon ez a gumicsizmás maradona
2014. febr. 2. 19:00
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

1: átírták a választótörvényt 2012-ben, nem tudom, észrevetted-e.... nyilván nem úgy, hogy nekik legyen rosszabb vele.

2: valós alternatíva nincs helyettük. MSZP az élő húst is lerabolná-lerágná a csontjainkról, ha a birkák mégegyszer hatalomra engednék őket, a jobbik meg.... MUHAHAHAHAHAHA, maradjunk annyiban, hogy nekik még rágcsálni sem kéne, 2 év alatt lenulláznák az országot gazdaságilag, amilyen "szagértők".

2014. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Én meg az ismerőseim a Jobbiknak adom meg az esélyt,mint irtam régebben ,választhatunk a vérbaj a tripper meg HIV közöttközül
2014. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

ma 19:06

Nagy hülye is vagy. De nem baj, kell az az 5%, hogy bennmaradjanak :) Bőszen foházkodj, hogy meglegyen, különben isten irgalmazzon Zázriveczéknek.....

2014. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Áh a jobbik szerintem sehol nem lesz...Annyi magas labda volt, amit leüthettek volna, de nem tették...2010-ben ment a szekerük, mostanra kifulladtak...megint 3.-okok lesznek.
2014. febr. 2. 19:16
 16/24 anonim ***** válasza:
45%
Mit vártál, mikor ilyen Novák Előd kaliberű, végzettség nélküli, legendásan ostoba, vérforralóan sötét figurákat tesznek felelős pozícióba? És akkor vele akarják a jobbikos gazdasági csodát. Könyörgöm, nemhogy nem szakirányos közgazdász, még végzettsége sincsen semmi. Abban sem vagyok biztos, hogy az érettségije megvan. Aztán ott van Zagyva, a villanyszerelő Super-Mario... az se kutya.
2014. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
:D Igen, volt egy tanulmány, hogy a jobbik frakcióban van a legkevesebb felsőfokú végzettségű... Kinn is van a neten.
2014. febr. 2. 19:22
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
Az önmagában nem biztos, hogy baj lenne, de nehogymá' abból is az aljával kelljen egy pártot feltölteni. Egyébként nehogy azt gondolja bárki is, hogy a Novák világ életében papír nélkül marad, mert nyilván megveszi majd magának előbb-utóbb, más kérdés mondjuk, hogy aki 35 éves korára szó szerint semmit nem tett le az asztalra azon túl, hogy el tudja ismételni az OGY-ben, amit a pártja a szájába ad, meg le tudja nyomni az "IGEN" és a "NEM" feliratú gombokat, azt nem biztos, hogy én a sörstadionok felállításánál komolyabb államügyek közelébe engedném.
2014. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy 29 párt fog indulni...szóval, lehet választani
2014. febr. 2. 19:51
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves fideszes kérdező! Kérdésed önmagad megválaszoltad, további teendő nincs. A többség ma így gondolja. Hogy megalapozottan-e, vagy csak - mint te - álmait kergeti, majd elválik április 6-án. Addig légy türelemmel.
2014. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!