Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kormány, olyan mint a...

Gábor t kérdése:

A kormány, olyan mint a kertem.6-éve, nem gondoztam, nem is lett belőle semmi.4-éve elkezdtem vele foglalkozni, gazos az egész. Akkor ez már mindíg így lesz?

Figyelt kérdés
Miben lehet reménykedni??

2014. febr. 13. 18:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Megy a zőld minden válaszra.
2014. febr. 13. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kormány nem olyan, mint a kertem. Én foglalkoztam vele azért legalább egy egészen picikét az elmúlt 20 évben, a kormány meg magasról tesz mindenre. Ne hidd el Orbánnak, hogy csinálnak is valamit, csak mert azt mondja és szépen mosolyog hozzá. Nem lesz mindig így, csak le kell váltani a mostani korrupt politikai elitet, ami már évtizedek óta teszi tönkre az országot puszta szórakozásból. Azt meg ne mondja senki, hogy a pénzért csinálják, van nekik elég. Egyszerűen csak unatkoznak, és játszanak egymással. Közben pedig az ország egyre élhetetlenebb és élhetetlenebb lesz, de ez őket kicsit sem zavarja.

NEM lesz mindig így, csak két dolgot kell megtenned:

1. elmész szavazni, és mindenkit erre bátorítasz.

2. NEM az MSZP-Fidesz párosra szavazol. Felőlem a jobbikra, munkáspártra vagy az anyámkínja pártra is szavazhatsz, csak ne erre a kettőre.


Nem tudom, hogy a kertedtől hogyan jutottam ide, de attól még igaz.

2014. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj le a szintetikus drogokkal.
2014. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van remény csak jól meg kell trágyázni :)
2014. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

He?


Nem értem az összefüggést!

2014. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kártevő irtás és trágyázás, csak ez segithet!
2014. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3/6 :D
2014. febr. 15. 17:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor szarjam le az egészet? :)
2014. febr. 15. 17:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó a 4-esnek szól.
2014. febr. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!