Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Nem engedem, hogy külföldön...

"Nem engedem, hogy külföldön találj jobb állást, ha itthon is lehet! " Csak nekem vannak fenntartásaim a Jobbik ezen megnyilvánulásával?

Figyelt kérdés
Itthon egy kétkezi munkás nem fog annyi pénzt keresni mint külföldön, nem fog jobb állást találni mint kint. Miért jobb ha itthon marad munkanélküli segélyért, pótlékokért? Engem a stílus zavar, mi az hogy "nem engedi". Kilép az EU-ból vagy hogyan valósítanák meg? Miért ne mehetni ki dolgozni aki nem szeretne tovább itt élni? Én sajnos olyan pályát választottam amivel csak Magyarországon tudok elhelyezkedni, de ha orvos lennék és ajánlatot kapnék biztos elfogadnám. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. febr. 15. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

oda van írva

"HA ITTHON IS LEHET"


menjen ki, de aztán jöjjön is vissza


akinek meg állam fizeti tanulását, az ne menjen ki

2014. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen kifordított a szavakat.

A "nem engedem" nem azt jelenti, hogy márpedig a Jobbik megtiltja, hogy bárki külföldre menjen dolgozni.

Nem erről van szó.

Hanem arról (és ebben igazuk van), hogy sajnálatos, hogy sok magyar embernek el kell hagyni a hazáját, külföldön kell dolgoznia, hogy boldogulni tudjon. Pedig az lenne a jó ha mindenki otthon maradna, és otthon boldogulna, adózna, gyarapodna.

A Jobbik arra szeretne rámenni, hogy elérhesse azt, hogy a fiatalok ne akarjanak külföldre menni, hogy megérje nekik, hogy otthon dolgoznak. Azt szeretné ha azok is hazajönnének akik kint vannak, és otthon adóznának, dolgoznának. A célja, hogy ahogy lehetséges munkahelyeket teremteni, és megközelíteni a nyugati béreket. Lengyel ország ezt csinálja már egy ideje, és lassanként szállingóznak is hazafelé. Ezt szeretné a jobbik is. Nem tiltani akarja (mert aki akar az mehet) csak szeretné ha otthon is jó legyen..


Nem kell kiforgatni a szavakat ám...

(ja és nem vagyok jobbikos..)

2014. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Az eu-ból sem akar kilépni, csak azt szeretné ha az eu rájönne, hogy nem fogja Magyarország jó mélyen nyalni a feneküket.. Igenis, kiállnak dolgokért ha tetszik nekik ha nem. Miért nem olvasgatod a jobbik dolgait???Miért van az, hogy csak kiemelsz egy mondatot, de a többit nem olvasod el???
2014. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

"A "nem engedem" nem azt jelenti, hogy márpedig a Jobbik megtiltja, hogy bárki külföldre menjen dolgozni."


Akkor talán nem így kéne mondani, ha nem így gondolják.

2014. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, nekem sem magával az elképzeléssel van problémám hanem a megfogalmazással, stílussal.
2014. febr. 15. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Jó hát érdekes stílusuk van mert nekik nincsenek milliárdjaik kommunikációs tanácsadókra, fizetett fogalmazókra.
2014. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy meg hol nyilatkoztak ilyet, kedves kérdező?


Mert most így rákerestem pontosan arra, amit itt idéztél, de sehol nem találtam róla semmit, csak a te kérdésedet hozta be.

2014. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Én erre mindig azt mondom, hogy nagyapám sem szólta le azokat aki háború vagy 56 után leléptek,míg ő itthon maradt, akkor én mai világban mégis, hogy szólhatnék ez miatt.
2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Néhány ismerősöm kedvel jobbikosokat, és amikor beléptem ez fogadott ajánlott bejegyzésként.
2014. febr. 16. 00:03
 10/15 A kérdező kommentje:
facebook-on, nem nyilatkozatban mondták.
2014. febr. 16. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!