Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Nem engedem, hogy külföldön...

"Nem engedem, hogy külföldön találj jobb állást, ha itthon is lehet! " Csak nekem vannak fenntartásaim a Jobbik ezen megnyilvánulásával?

Figyelt kérdés
Itthon egy kétkezi munkás nem fog annyi pénzt keresni mint külföldön, nem fog jobb állást találni mint kint. Miért jobb ha itthon marad munkanélküli segélyért, pótlékokért? Engem a stílus zavar, mi az hogy "nem engedi". Kilép az EU-ból vagy hogyan valósítanák meg? Miért ne mehetni ki dolgozni aki nem szeretne tovább itt élni? Én sajnos olyan pályát választottam amivel csak Magyarországon tudok elhelyezkedni, de ha orvos lennék és ajánlatot kapnék biztos elfogadnám. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. febr. 15. 19:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én sem azért írtam ki, hogy leszóljam a Jobbikot, nem vagyok baloldali. Csak furcsa volt ezzel találkozni. Mindegy, nem számít.
2014. febr. 16. 00:10
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
A Jobbiknak az a célja, h megérje itthon maradni. Ha a Fidesz marad, vagy ha a "baloldali" "összefogás" nyer, akkor lassan mindenki arra kényszerül, h külföldre költözzön, ha nem akar éhen halni.
2014. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Első körben a szövegkörnyezetet kéne megnézni. Ilyen kijelentések után mindig megmagyarázzák mit is értenek alatta.


Nem egy-egy kiragadott mondatot kéne meglovagolni.

2014. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"de ha orvos lennék és ajánlatot kapnék,biztos elfogadnám."

Beszélsz legalább egy nyelvet is? Mert ha nem,diplomával is lehet padlót mosni. Ez nem légből kapott... és segítségnek szántam.A nyelvtudáson túl mág szakirodalom is van. Ne indulj a nagyvilágba csupán a vágyak szárnyán.

2014. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Az eu-ból sem akar kilépni, csak azt szeretné ha az eu rájönne, hogy nem fogja Magyarország jó mélyen nyalni a feneküket.."


Ergo kilépne az EU-ból.

2014. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!