Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 31 éves vagyok, és a jobbikra...

31 éves vagyok, és a jobbikra szavazok. Ti hány évesen kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Kérem mellőzzük a primitív torzsalkodást,hisz mindannyian egy célért küzdünk:)Jobb:) illetve normális országban élni.
2014. febr. 15. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
51%

Mivel ilyen válasz még nem jött :D

21 F, még nem tudom melyikre de nem a Fideszre/Jobbikra az biztos.

2014. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Persze neked is küldtem zöldet,a válaszért.
2014. febr. 15. 22:04
 13/63 A kérdező kommentje:
22 04 akkor sok nem maradt a palettán:)
2014. febr. 15. 22:06
 14/63 anonim ***** válasza:
36%
Aki jobb országot akar, és gondolkodik is , az nem szava sem a Fideszre, sem a Jobbikra. Sőt! A Jobbik programja még rosszabb, mint bármelyik más pártté. Egyetlenegyet sem lehet belőle megvalósítani.
2014. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Egyetlenegyet:)ÓÓÓÓÓkéé:)
2014. febr. 15. 22:10
 16/63 A kérdező kommentje:
Mire gondoltál?
2014. febr. 15. 22:13
 17/63 A kérdező kommentje:
Nem lehet a bűnözést és a lopást megtizedelni?Szerintem pedig lehet.
2014. febr. 15. 22:14
 18/63 anonim ***** válasza:
58%
Mondj már egyetlen egyet legalább a Jobbik programjából, amit meg lehet valósítani!
2014. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
57%

24, és még csak azt tudom, kikre nem.


A Fideszre nem. Amit négy év alatt műveltek, azzal nemhogy elégedetlen vagyok, de egyenesen felháborít.


Az baloldali összefogás teljesen hiteltelen, nem hiszem, hogy akár "párton belül" képesek lennének egységesek maradni és a fő embereik teljesen hiteltelenek.


A Jobbik mostani programját még nem olvastam (spórolhatna nekem valaki néhány másodpercet és letehetne egy linket ide), a legutóbbi választásokon rájuk voksoltam, de egyelőre nem vagyok meggyőződve, hogy akarnék-e egy még a Fidesznél is szittyakeresztényebb pártot kormányon látni.


A 4K! új párt, de a programját nem lehet komolyan venni. Csak álmodozás az egész, nem pedig terv az ország irányítására (az egész programjukat olvastam).


Így egyetlen esélyesként az LMP maradt, amiből kiváltak a kényelmetlenebb ex-SZDSZ-es figurák, hogy "összefogjanak", de a programjukat még nem olvastam, majd időt szakítok rá, addig pedig nem előlegezek meg semmit.

2014. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy kire fogsz szavazni, az nem az életkorod függvénye, hanem az iskolázottságod, intelligenciád, és a környezetedből kapott ilyen-olyan hatások határozzák meg.

Keress statisztikákat a neten, ahol azt mutatják meg, hogy egy-egy adott pártra milyen lakóhelyű, milyen iskolázottságú és foglalkozású emberek szavaztak, pl. 94-ben, 98-ban, 2002-ben, és 2010-ben. Érdekes összefüggésekre lehet rájönni.

2014. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!