Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 31 éves vagyok, és a jobbikra...

31 éves vagyok, és a jobbikra szavazok. Ti hány évesen kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Kérem mellőzzük a primitív torzsalkodást,hisz mindannyian egy célért küzdünk:)Jobb:) illetve normális országban élni.
2014. febr. 15. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
4 év még messze van, addig sok víz lefolyik a Dunán, senki se vegye támadásnak, egyik pártra se rosszallóan írom ezt, csak nagyon kíváncsi leszek, milyen változások lesznek, és milyen lesz MO 2018-ban.
2014. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim válasza:
Jobbik 18/F
2014. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
0%
26 vagyok és Fideszre,mert szerintem az hogy fiatal vagyok nem jár együtt azzal hogy h.lye is....Legalábbis úgy vettem észre hogy a jobbik az többnyire a fiatalokat tudja megcumiztatni az ígéreteivel,de mindenki arra szavaz,akire akar.Én nem fogok egy olyan emberre szavazni,akit még elképzelni is vicces mint leendő miniszterelnök,és akinek akkora a hatalomvágya hogy csak azért lépett ki a Fideszből,mert Orbán helyét akart,de nem kapta meg,azt sem csodálom hogy az Orbán nem áll ki vele vitázni,k..vára nincsenek egy szinten,sík hülye ez e vona
2014. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
73%

"26 vagyok és Fideszre,mert szerintem az hogy fiatal vagyok nem jár együtt azzal hogy h.lye is..."


A mondat eleje és vége ellentmondásban áll egymással.

2014. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen hatalmasat szóltál,de gondolom értelmét a mondatodnak még te sem látod.....Mind1 szavazz a Gáborkádra,de ne felejtsd el hogy honnan jött.Fideszes volt..Miért hagyta ott a pártot:"csalódtam bennük" ja ja vagyis inkább úgy mondanám hogy annyira hataloméhes ..asz hogy nem bírta elviselni hogy nem kapja meg az Orbán helyét,de miért is kapta volna....:D
2014. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Ennek sem értelme, sem valóságalapja nincs.
2014. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Minek?Hogy Fideszes volt?nézz utánna!
2014. márc. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

"Mind1 szavazz a Gáborkádra,de ne felejtsd el hogy honnan jött."


Keresd vissza a válaszom, valahol a második oldal körül megtalálod. A Fidesz ki fogja végezni ezt az országot, ez nem csak lehetőség, de persze te rájuk szavazol, mert te nem vagy hülye. Csak azt tudnám, ha nem vagy hülye, minek akarod az ország vesztét.

2014. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Én Mesterházyékra. Nem akarom, hogy ez az általatok annyira imádott ország teljesen padlóra kerüljön.
2014. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Kedves 57-es, nem kell utánanéznem, emlékszem, hogy Fodor Gábor Fideszes volt. :)

A hataloméhségnek nincs alapja. Nagyon sokan kiléptek a Fideszből az alapítók közül is, mert felismerték Orbán valódi oldalát: hataloméhség, diktatúra felépítése, agresszió, kicsinyesség, stb.

2014. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!