Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mely pártok szerezhetnek...

Mely pártok szerezhetnek egyéni mandátumo?

Figyelt kérdés
Jobbik, LMP szerintem nem. Vélemény?

2014. febr. 18. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem se. Jobbik max 1-et.
2014. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Egyéni mandátumot csak egyénileg induló képviselőjelölt szerezhet!

Pártok listán induló jelöltjei csak pártlistás mandátumot!

2014. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés utolsó......
2014. febr. 18. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon meglepődnék, ha bárki más nyerne egyéniben a Fideszen és az Összefogáson kivül. Ha csak nem indul valaki helyileg nagyon elismert politikus, valamelyik kis párt támogatásával, aki mint sötét ló befuthat, de erre is kicsi az esély... az tudom, hogy pl Nagy-Bandó is indul valahol az Alföldön, de nem hiszem, hogy ő lenne akkora név, mint Schwarzenegger :)
2014. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fidesz és Összefogás. Jobbik is esélytelen, nemhogy az LMP.
2014. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

"A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés utolsó......"


Bunkókám!

A kérdésed már eredendően hülyeség!

Még egyszer leírom: PÁRTOK NEM SZEREZHETNEK EGYÉNI MANDÁTUMOT!

2014. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, rajtad kívül mindenki értette a kérdést..ezen tán elkéne gondolkodnod....Az egyeni mandátum is az egyes pártoknak hoz....Nem ankispista jóska fog elindulni egyéniben, hanem a jobbik, fidesz,mszp színeiben xy... Ne írogass ide, ha nem a kérdésre válaszolsz vagy tiltatlak..."bunkókám" => ne magadból indulj ki.
2014. febr. 18. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
74%, ha neked egy nagyon szomjas ember azt mondja, hogy ki tudná inni az egész Balatont, akkor számonkéred rajta utólag, hogy miért nem tette meg?
2014. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, egyesek erre elégülnek ki ? :-D hogy próbálnak belekötni másokba ? Nade szépen rányomok a tiltóra most és többet nem ír majd.. :-D Ennyi beteg "embert"...
2014. febr. 18. 13:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, ha normális stílusban feltesznek egy bármilyen kérdést, egyáltalán miért kell ilyen lekezelő, kioktató, okoskodó és bunkó stílusban írni.. És mégsem veszed észre magad....Ez a te szegénységi bizonyítványod 74%-os...... Talán tükörbe kellene nézni...... Kezd magadon a korrekciót..
2014. febr. 18. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!